Автор: КОДА
Дата: 18/09/17 11:09
 
О. Єфімов та С. Тимофєєв (Фото: КОДА)
Впродовж вихідних на кризі арени «Льодограй» у Богуславі був розіграний Відкритий Кубок Київської області з хокею серед дітей, не старших 2006 року народження.
Виграла ці змагання команда школи спорту «Київ». Слідом за хлопцями зі столиці розташувалися місцеві хокеїсти, представники богуславських «Шершнів», яких очолює іменитий у минулому нападник київського «Сокола» і національної збірної України Олександр Матвійчук. На третій і четвертій сходинках розташувалися дві команди київської «Крижинки». П’ятими стали хлопці з легендарної школи «Сокола».
Індивідуальні відзнаки розподілилися рівномірно. Найкращим нападником турніру став представник команди-переможниці Ігор Вокало. Серед оборонців організатори відзначили капітана «Сокола» Гліба Дзюбенка. Найкращим воротарем став Олександр Карпенко з «Крижинки-2». Найбільше шайб закинув представник команди-господарки Артем Терзі.
Під час перегляду останнього матчу поділився своїми враженнями юний хокеїст Ілля Максимчук: «Ми хоч і з «Крижинки-2», але ми вболіваємо за «Сокіл». Шкода тільки, що вони на останньому місці, а ми – передостанні…».
«Ми прагнемо розвивати усі зимові види спорту, особливо коли мова йде про таку видовищну гру як хокей», – сказав під час нагородження начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, вручивши дипломи від Управління учасникам турніру. Вручати кубки й медалі допомагали президент Київської Федерації хокею України Олександр Єфімов та директор УНТЦ «Льодограй» (ТОВ «Лото-Інвест») Ігор Штефан.
Проведення Кубку з хокею стало можливим завдяки підтримці голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація

Відео:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди