Автор: Prozorro
Дата: 01/11/17 11:48
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ у листопаді - грудні 2017 року 67 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 161 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 8 листопада.
Згідно інформації про проведення закупівлі льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, повинна бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря.
Нагадаємо, що протягом останніх років у тендерах з оренди льоду для ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» у м. Києві перемагає виключно ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Починаючи з квітня 2017 року вартість години оренди становила 2400 грн.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Приватна організація ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками є ГО «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович. Згідно довідки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА у бюджеті 2017 року на підтримку ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» передбачено 3 млн. 248 тис. 500 грн., з яких на сьогоднішній день вже використано більше 2,2 млн. грн. (у тому числі на оренду спортивних споруд - 1 млн. 264 тис. 470 грн.).
Загалом, у період з вересня 2015 року по жовтень 2017 року ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» отримала з київського міського бюджету більше 6,4 млн. грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди