Автор: Одеська облрада
Дата: 22/11/17 14:07
 
Ремонт Одеського палацу спорту (Фото: Одеська облрада)
В спортивно-концертному комплексі «Одеський «Палац спорту» проводяться заплановані ремонтні роботи за рахунок бюджету області. Наразі триває капітальний ремонт куполу демонстраційної зали, покриття якого займає більше 4 тисяч квадратних метрів.

Строк служби нового покриття – більше 40 років. Це нове покоління покрівельних матеріалів називається ПВХ мембрана.

«ПВХ мембрана – унікальний матеріал. Довше ніж він, не слугує ніякий з існуючих матеріалів на покрівлі. Він прийшов на заміну стандартній рубероїдній покрівлі, строк експлуатації якої складав 3-5 років, вона схильна до ультрафіолетового опромінення, руйнування та протікання. Мембрана на 100 % гідроізоляційна та паро прозора. Це означає, якщо у покрівельному пирозі є якісь залишки вологи, то під час літнього періоду, завдяки молекулярній структурі, вона випаровується. Монтувати це покриття дуже легко, воно всепогодне: якщо з рубероїдом ми закінчуємо працювати в середині осені, то з мембраною ми працюємо у сніг, дощ та мороз, за виключенням штормового попередження та морозу вище 20 градусів», – пояснив Олександр Рикун, директор Одеської регіональної покрівельної компанії.

«Ремонт куполу демонстраційної зали Одеського палацу спорту проходить без зупинки роботи льодової арени та трьох спортивних залів, що тут функціонують. А саме: зал карате і гімнастики, спортивний зал самбо та спортзал бодібілдингу та фітнесу», – підкреслив Ігор Волошин, директор Палацу спорту.

Також найближчим часом планується капремонт технічного карману для льодового комбайна з облаштуванням системи сніготанення, нагріву води (для заливу льоду) і фільтрації, демонтаж стелі з посиленням, фарбуванням та вогнетривкою обробкою ферм та містків.

Нагадаємо, нещодавно голова обласної ради Анатолій Урбанський зазначав, що Одеська область чекає на значну субвенцію з держбюджету на придбання необхідного устаткування для Палацу спорту. Це було обіцяно Національним олімпійським комітетом України і Міністерством молоді та спорту України.

Одеська обласна рада, 22.11.2017

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.022 секунди