Автор: Prozorro
Дата: 29/12/17 13:01
 
Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля на період з січня по грудень 2018 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 3 млн. 499 тис. 500 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області № 07.2-35/3866 від 19.12.2017 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 2743 від 13.12.2017, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.
Нагадаємо, що поточного року ФСТ «Динамо» провело дві закупівлі послуг льодової арени у ТОВ «Лото-Інвест» для тренувань хокеїстів загальною вартістю 3 млн. грн.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Лото-Інвест» було зареєстровано у серпні 2013 року. Статутний фонд товариства становить 18 млн. 500 тис. грн. Співзасновниками ТОВ «Лото-Інвест» стали Сизенко Юрій Павлович з часткою внеску до статутного фонду 1 (одна) грн. та Товариство з обмеженою відповідальністю «М.С.Л.» з часткою 18 млн. 499 тис. 999 грн.. Кінцевим бенефіціарним власником вказаний громадянин Кіпру Маркос Шіапаніс. У свою чергу, засновниками ТОВ «М.С.Л.» зазначені: Залізняк І.М., Гетманцев Д.О. та «Еволот Лімітед» («Evolot Limited»), м. Нікосія, Кіпр. Посаду директора ТОВ «Лото-Інвест» з серпня 2014 року обіймає Штефан І.П.

Джерело: Prozorro 
Теги: богуслав 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди