Автор: Prozorro
Дата: 26/01/18 14:23
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та змагань вихованців ДЮСШ у березні-грудні 2018 року 1020 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 2 млн. 450 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій та початок аукціону - 12 лютого.
Згідно до документації конкурсних торгів передбачено по 174 години оренди льоду у березні-грудні щомісяця за винятком травня та вересня, у яких передбачено по 75 годин. Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, площа льодового поля має бути не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря. Також на арені має бути присутня аудіо система, підсилювач, гучномовці, мікрофон для проведення матчів, та місця для суддівської бригади.
Зазначимо, що за наданою Департаментом освіти і науки, молоді і спорту КМДА інформацією фінансування ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з міського бюджету відбувається за програмою «Молодь та спорт столиці на 2016-2018 роки», у рамках якої у бюджеті 2018 року на підтримку ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» передбачено 4 млн. 439 тис. 100 грн., у тому числі 3 млн. на оренду льодового поля.
Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Приватна організація ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками є ГО «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович.

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди