Автор: Одеська облрада
Дата: 14/02/18 20:53
 
Ремонт Одеського палацу спорту (Фото: Одеська облрада)
Тривають ремонті роботи в спортивно-концертному комплексі «Одеський «Палац спорту». Наразі підрядною організацією ТОВ «МАЙСТЕРБУД-2000» проводиться капітальний ремонт санвузлів у підвальному приміщені, облаштування роздягалень, створення хокейного поля та приміщення під медпункт.

Інша підрядна організація ТОВ «ІБВК «КВАДР» виконує поточний ремонт сходових прольотів коридору адміністративного корпусу.

В цьому році на проведення запланованих ремонтних робіт у Палаці спорту з обласного бюджету виділено 10 млн. гривень. Також очікується надходження субвенції з державного бюджету на придбання спеціального обладнання, зокрема, електронного табло, та захисного пластикового скла.

«Ремонт головної льодової арени Одещини - одне з пріоритетних завдань у цьому році, адже згодом ми очікуємо на проведення масштабних спортивних змагань, таких як чемпіонату світу з хокею серед юніорів. Зокрема, хочу нагадати, що у березні нинішнього року планується приїзд Міжнародної федерації хокею з шайбою. Тому є велика вірогідність за умов готовності Палацу спорту і відповідності його міжнародним європейським вимогам, проведення в спортивно-концертному комплексі Одеський палац спорту Чемпіонату світу серед юніорів U-20», ̶ підкреслив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Одеська обласна рада, 13.02.2018 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.038 секунди