Автор: Prozorro
Дата: 21/02/18 11:18
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». За умовами закупівлі переможець торгів має надати 272 години послуг льодової арени у 2018 році. Очікувана вартість закупівлі становить 653 тис. 600 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 7 березня, аукціон признечено на 9 березня.
Згідно тендерної документації переможець торгів має забезпечити льодове поле для проведення навчально-тренувальних занять та проведення змагань з хокею з шайбою у квітні-травні 2018 року - 65 годин, та у вересні-грудні 2018 року - 207 годин.
За умовами конкурсних торгів льодовий майданчик має бути площею не менше 26 х 56 м², повинен бути обладнаний комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та ін.
Зазначимо, що за наданою Департаментом освіти і науки, молоді і спорту КМДА інформацією на фінансування ДЮСШ «Крижинка» у 2018 році з міського бюджету передбачено 2 млн. 503 тис. грн., у тому числі 800 тис. на оренду льодового поля.
Разом з цим нагадаємо, що наразі подібний тендер з оренди льодової арени проводить також ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ». За умовами їхньої закупівлі ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» потребує 1020 годин очікуваною вартістю 2 млн. 450 тис. грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: кмда,  крижинка 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди