Автор: Херсонська облрада
Дата: 16/03/18 06:28
 
А. Брезвін у Херсонській облраді (Фото: Херсонська облрада)
Чіткі наміри розвивати льодові види спорту і, насамперед, хокей, висказали голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та голова ХОДА Андрій Гордєєв.
Сьогодні, 15 березня, очільники області зустрілися із Президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним. Також у зустрічі взяв участь віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.
В ході розмови Владислав Мангер повідомив гостей про наміри обласної ради створити комунальне підприємство «Обласний центр хокею», яке опікуватиметься розвитком місцевої хокейної команди.
«Ми дуже занепокоєні тим, що молодь Херсонщини мало приділяє уваги заняттям спорту. Завдяки зусиллям Андрія Гордєєва, почав розвиватися футбол в регіоні; також досить стабільно виступають боксери від Херсонщини; ми маємо чудову команду «Дніпрянка» з гандболу тощо. Проте з льодовими видами спорту все гірше.
Крім того, нам дуже шкода, що спортсмени, яких виховують херсонські тренери, потім грають за інші регіони, залишаючи Херсонщину. Отже депутати облради мають на меті, аби місцеві спортсмени прославляли нашу землю, адже перемоги у спорті в тому числі позитивно впливають на імідж області. І ми готові працювати на те, щоб хокей також був гідно представлений в нашому регіоні», – сказав Владислав Мангер.
У свою чергу голова ХОДА Андрій Гордєєв висказав думку щодо можливого удосконалення самого льодового палацу «Фаворит-Арена» в Херсоні.
«Наразі каток стандартного типу може коштувати від 95 млн грн, багатофункціональний (із можливістю використовувати його й для інших видів спорту) – до 150 млн грн. Такий зал вміщує понад 1500 глядачів, тому його можна використовувати навіть як концертний майданчик», – поділився інформацією Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.
Зрозуміло, що таких коштів обласний бюджет не має. Проте, за словами Владислава Мангера, маючи мету, можна залучити до даної проблеми інвесторів, з якими, до речі, вже ведуться перемовини.
Наприкінці зустрічі Андрій Гордєєв та Владислав Мангер подякували гостям за підтримку, а Анатолій Брезвін пообіцяв всебічну допомогу Херсонщині у намірах розвивати власну хокейну команду.

Джерело: Херсонська обласна рада

Відео по темі:
  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди