Автор: Спортивний Житомир
Дата: 30/03/18 14:29
 
Місце спорткомплексу у Житомирі (Фото: Ю. Безбородов)
У Житомирі до 30 квітня прийматимуть проектні пропозиції від архітектурних бюро для будівництва мультифункціонального спорткомплексу на Старому бульварі. Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook закликав архітектурні бюро долучитися до «соціально важливого крутого проекту».

Для проектантів виписали технічне завдання щодо функціонального зонування багатофункціонального спортивного комплексу.

Пропонується передбачити наявність таких функціональних зон:

- рецепція;

- зона лоббі та зона очікування;

- кафе з технологією і барною стійкою та з окремим виходом на терасу;

- приміщення адміністрації;

- приміщення для охорони;

- приміщення серверної та відеоспостереження;

- приміщення для багажу;

- гардеробна;

- конференц-зала для прес-конференцій;

- санвузли для чоловіків, жінок та маломобільних верств населення;

- кімната матері та дитини з пеленальним столом;

- душова для персоналу;

- роздягальні з душовими для спортсменів для 2-х команд;

- ігрова мільтифункціональна арена для проведення змагань міжнародного рівня з футзалу, баскетболу, волейболу, гандболу, хокею з передбаченням можливість встановлення на арені рингу для боксу, кікбоксингу, вільної боротьби, карате та т.і.

Також пропонується передбачити трансформування цього простору в концертний майданчик зі сценою.

«Універсальність і можливість трансформації простору – можливість зміни розмірів залу в залежності від поточних потреб, виду спорту, рівня змагань/ігор та наявності глядачів. Зміна покриття для проведення змагань з ігрових видів спорту та культурно-масових заходів, як то концерти, виставки тощо. Наявність додаткових можливостей. Комплекс може включати додаткові послуги як то: легкоатлетичні доріжки, тренажерний зал, фітнес, йога, spa, зони для відпочинку, ігрові зони для дітей, кафе, магазини з сувенірною продукцією», - йдеться у технічному завданні.

Прописані й додаткові можливості:

- тенісні корти;

- скелелазний стенд (мінімально необхідна висота стіни – 15 метрів);

- басейн (6 доріжок на 25-50 метрів + малий басейн 12х4 метри);

- бігова доріжка по периметру території – мінімум 6 доріжок;

- парковка та хостел.

«Наявність хостелу на 50 – 100 осіб біля комплексу дасть додаткові можливості для проведення змагань та заходів всеукраїнського рівня. Він дасть можливість розміщувати приїжджі команди, проводити збори для збірних України з ігрових видів спорту. Хостел так само може обслуговувати туристів і стати дешевою альтернативою готелям», - зазначають замовники проекту.

Про плани по будівництву нового спорткомплексу саме на Строму бульварі мер Житомира Сергій Сухомлин говорив в грудні минулого року.

«Цей проект ми зараз подаємо на Мінрегіон на всеукраїнський конкурс по поки що ескізному проекту. Ми плануємо там залу на 3-5 тисяч глядачів. Подібні зали будуються з можливістю трансформації і зміною кількості місць під різні види спорту і проведення концертних заходів. Надалі, за наступний рік, нам треба проводити конкурс, закладати кошти на проект і вже десь з 2019 року починати будівництво цього комплексу. Там можуть бути різні способи фінансування: це і Фонд регіонального розвитку (ДФРР), і міський бюджет. Думаю, що може допомогти і обласний бюджет», - розповідав Сергій Сухомлин.

Відео по темі:


Спортивний Житомир, 30.03.2018 
1.   Житомирянин   06/04/18 15:21    

Знаю это место:))) Неужели арена туда влезет??? тем более что рядом с ней жилой комплекс, там же по идее должно быть место для машин и площадка, чтобы детей выгуливать???...


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.064 секунди