Автор: Prozorro
Дата: 08/04/18 12:06
 
Лого ФХУ
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві підбив підсумки дев'яти закупівель для організації та проведення в Україні чемпіонату світу серед юніорів у Дивізіоні I Група B.
Зокрема переможцем закупівлі за предметом: "Комплекс технічних послуг відеозйомки матчів Чемпіонату світу", згідно якого потрібно забезпечити зйомки матчів чемпіонату з як мінімум 3 камер HD якості, визначено ФОП Завальнюк Віктор Володимирович. Вартість закупівлі складає 105 тис. грн. За предметами "Комплекс технічних послуг по забезпеченню фотозйомки змагань" та "Комплекс технічних послуг відеозйомки церемонії відкриття та закриття Чемпіонату світу" переможцем стала ФОП Цирульнєва Оксана Анатоліївна. Вартість акцептованої пропозиції по першій закупівлі становить 31 тис. 849 грн., по другій: 23 тис. 849 грн.
Переможцем ще по двох закупівлях визначене ТОВ "Паперовий змій ОПТ" Згідно першої вони мають розробити та виготовити 250 запрошень, розробити та надрукувати 1500 плакатів, 10000 екземплярів брошури та 10000 екземплярів хокейного шолому. Вартість акцептованої пропозиції склала 93 тис. 360 грн.. Згідно другої закупівлі вони мають забезпечити розробку, друк та монтаж банерів різних розмірів. Вартість цієї закупівлі становить 83 тис. 238 грн.
За позицією "послуги з технічного забезпечення звуковим та світовим обладнанням" переможцем стало ТОВ "Фірма шоу-світла "Феєрія" з пропозицією 59 тис. 880 грн. ТОВ "Фірма шоу-світла "Феєрія" також надала пропозицію у розмірі 68 тис. 544 грн. у тендері по оренді сцени - подіума, але наразі ця пропозиція ще не акцептована.
У закупівлі з надання різноманітних канцелярських товарів перемогло ТОВ "Біном". Вартість їхньої пропозиції склала 9 тис. 486 грн. Ще за однією позицією з поставки державних та інших прапорів загальною кількість 27 штук торги двічи були відмінені, тому що пропозиції ТОВ "ОЛ прінт" були відхилені за невідповідність тендерній документації.

Джерело: Prozorro 
Теги: u-18,  фху 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди