Автор: Волинські Новини
Дата: 30/10/18 11:25
 
Матері юних хокеїстів (Фото: Волинські Новини)
Понад 100 тисяч гривень просять виділити з міського бюджету, аби діти могли тренуватися на льодовій арені до кінця року.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 29 жовтня.

Депутати розглянули звернення батьків дітей, які займаються у секції з гри в хокей з шайбою в ДЮСШ №2. Автори звернення розповіли, що батьки самотужки змушені утримувати льодовий майданчик, через подорожчання оренди виникла гостра потреба у фінансуванні до кінця року. Так, на утримання льодового майданчику до кінця року потрібно 115 тисяч гривень для того, щоб там займалися три команди дітей різних вікових категорій.

Отже, просять виділити кошти з міського бюджету. Одне тренування для дитини, зі слів батьків, коштує 1300 гривень. Діти, з їхніх слів, перемагають у турнірах, братимуть участь у чемпіонаті України, а в разі відсутності фінансування команди розпадуться.

Своєю чергою, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту міськради Олексій Веремійчик зауважив, що з міського бюджету цьогоріч вже виділяли для Федерації хокею Луцька 140 тисяч гривень і 100 тисяч – для хокейного клубу «Спарта».

Голова комісії Борис Смаль зауважив, що навряд чи хокейна секція зможе розраховувати на фінансування з міського бюджету протягом наступного року, тому що за рік сума становитиме 700 тисяч гривень.

Отже, члени комісії вирішили вивчити доцільність фінансування хокейної секції.

Волинські Новини, 29.10.2018
Теги: луцьк
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди