«Льодовий клуб» збираються перевезти у інше місто
Автор: Євгеній Михайлів
Дата: 20/11/18 13:20
 
Віктор Вівсюк (Фото: 20 хвилин)
«Льодовий клуб» у Центральному парку – єдиний прихисток хокеїстів Вінниці. Тут не лише проводяться чоловічі аматорські змагання, але й діє хокейна ДЮСШ «Патріот». У ній тренуються юнаки різних вікових категорій, які виступають у всеукраїнських змаганнях.

Але само існування спорту справжніх чоловіків у Вінниці, а також фігурного катання, сьогодні під загрозою. Бо «Льодовий клуб» збираються демонтувати і перевести до іншого міста.

Батьки хокеїстів б’ють тривогу

Ініціативна група батьків юних спортсменів та хокейної спільноти розповсюдила звернення, в якому окреслюється проблема.

– Існування дитячого хокею у Вінниці під загрозою через ймовірний демонтаж та вивезення з міста «Льодового клубу»!

Ми, представники хокейної спільноти м. Вінниця, намагаємось звернути увагу влади та мешканців щодо наслідків можливого демонтажу та вивезення «Льодового клубу» у зв'язку зі зміною власника. Адже льодова арена є єдиним осередком вінницького хокею, зокрема, дитячого, – йдеться у зверненні.

Ситуацію прокоментував тренер ДЮСШ «Патріот» Валерій Бондарчук:

– Ідея перенести «Льодовий клуб» – це просто жах. Наші діти і взагалі місто залишаться без льоду. «Льодовий клуб» – єдина ковзанка у Вінниці, яка використовується для підготовки спортсменів-хокеїстів. Що стосується ковзанки у «Мегамоллі» – то її власники розраховують лише на масове катання. Вона не пристосована під хокейний спорт.

– Валерію, які заходи здійснюватиме хокейна спільнота, аби все ж залишити ковзанку у Вінниці?

– Сподіваємося, що міська влада допоможе розв’язати нам цю проблему. Будемо спільно шукати компроміс.

Коментар керівництва «Льодового клубу»

На прохання кореспондента «20 хвилин» ситуацію прокоментував директор «Льодового клубу» Віктор Вівсюк:

– Чутки з приводу продажу катка небезпідставні! Власник «Льодового клубу» з особистих причин змушений змінити місце проживання! У зв'язку з тим, що такий бізнес вимагає постійної особистої участі і контролю - стало питання про його продаж! На даний момент надійшли пропозиції з двох міст про перенесення усього обладнання катка в цілому. Але у зв'язку з тим, що в даному бізнесі є частка і Вінницької територіальної громади в особі Вінницької міської Ради, відповідно до закону в першу чергу пропозицію про викуп направлено в мерію!

Тому на сьогоднішній день чекаємо рішення влади міста, а за підсумком будемо приймати остаточне рішення! Звичайно, нам би не хотілося, щоб городяни втрачали такий чудовий об'єкт для дозвілля, а велика армія хокеїстів і фігуристів, на яких були витрачені нами і міським бюджетом величезні суми, втратили базу для тренувань, і до безумовному занепаду цих видів спорту в місті!

Як то кажуть, зараз «шайба» на стороні влади міста. Їй і вирішувати - чи збережеться каток в нашому місті.

Євгеній Михайлів (20 хвилин, 20.11.2018)

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди