Автор: ПІК
Дата: 06/02/19 17:57
 
ХК Дніпро (Фото: ПІК)
Херсонці гаряче дискутують з приводу штатного розкладу комунального підприємства «Обласний центр хокею» облради.

Відповідний документ розмістив на своїй сторінці у Фейсбук депутат облради Володимир Шадрін, який з команди голови облради Владислава Мангера, перейшов в активну опозицію до нього, передає ПІК.

Дискусія виникла щодо рівня заробітних плат адмінапарату, тренерів та гравців – їх порівнюють з тим, як підтримують спортсменів і тренерів, які представляють інші види спорту.

Голоси та думки розділилися. Блогер Тарас Бузак написав: «Тренери в ДЮСШ в шоці». Еколог Володимир Шелудько відзначив: Це б скільки непридатних пестицидів(отрути) можна було б вивезти на утилізацію? Хоча, кому воно треба?».

V'yacheslav Roll пише: «Так це ж бюджет трьох ДЮСШ із загальним контингентом вихованців до 2 тисяч дітей. Все краще - дітям? Усі ці витрати і зарплати можна було б зрозуміти, якби платив за розвиток хокею в області приватник. А з якого переляку хокей став пріоритетним видом спорту, судячи з фінансування. У нас що, великі хокейні традиції чи здобутки чи тисячі дітлахів кожної зими у всіх містах і селах ганяють шайбу, як у моєму дитинстві? І після цього ми заперечуємо, що живемо у області з феодально-кріпосницькими відносинами. Одна людина, нікого не питаючи вирішує усе. Ну, а ми всі мешканці Херсонщини мовчки це ковтаємо. Хотілось би цього приводу почути депутатів обласної ради. Не вже вони цього не знають? Завіса».

Sergey Leonov опонує: «Не можу зрозуміти в чому переполох. Команда на 1 місці в чу серед команд проффі з хокею. Утримання менше ніж обходиться середній гравець в шахтарі тому ж. Чи багато ЗП тренера – ні, не багато. Звичайний рівень, звичайний тренер. Хоч щось зі спорту нехай буде в області».

Алексей Мотов вважає, що такі документи не можна публікувати у відритому доступі. «Такі документи не можна публікувати у відкритому доступі. Я боюся, що завтра після порівняння зарплат, у мене на тренуваннях не буде ні спортсменів, ні тренерів. Або на хокей або в іншу область поїдуть».

Натомість, депутат міської ради Дмитро Ільченко, який «грає» у команді голови облради, знаходить позитив. «Обласний бюджети підтримує обласну хокейну команду. Міський бюджет підтримує футбольний клуб. Наша хокейна команда на першому місці в чемпіонаті України. Чим ще Херсонщина може похвалитися?..».

Він переконує, що утримують хокейну команду завдяки тому, що були знайдені додаткові джерела доходів, а зарплата тренерів «в 10 разів нижча аналогічної заробітної плати тренерів в інших хокейних командах», «зарплата одного гравця наших найближчих конкурентів рівна всій зарплаті всіх гравців Херсонщини».

Чому саме хокей? – цікавляться учасники дискусії.

«Я теж пишаюся херсонським хокеєм, але коли на хокей витрачається тільки на зарплату 13 мільйонів, а на спортсменів які в цьому році будуть завойовувати ліцензії на олімпіаду для нашої області не виділяється нічого, то тоді треба всім розповісти про пріоритети в галузі спорту. Треба тоді керівництву чесно сказати, що олімпіада не наша мета і вона область не цікавить. Хокей на першому місці. І пишатися командою яка виграла хокейну лігу. І тоді ніяких суперечок не буде», - написав Олексій Мотов.

«Прикро за спортсменів, які не грають в хокей .... а представляють спорт вищих досягнень Херсонщини і є членами національних збірних України… Вони прославляють Україну на міжнародній арені !!! Їм такі заробітні плати і не снилися», - пише Ольга Братан.

Південна інформаційна Компанія, 06.02.2019
Теги: херсон,  чу 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди