Автор: НОК України
Дата: 28/09/19 08:49
 
Зустріч у НОК України (Фото: НОК України)
27 вересня до Олімпійського дому завітала делегація закордонних українців – колишні гравці НХЛ канадські хокеїсти українського походження Вейн та Дейв Бабичі разом з представниками громадської організації «Канадські Друзі хокею в Україні» (CFHU).

Гостей зустрічали член Міжнародного Олімпійського Комітету, віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, радник президента НОК Микола Костенко, голова комісії НОК «Закордонне Українство» Василь Карленко та представники хокейної громадськості Києва.

Минулого року брати Бабичі запропонували програму підтримки розвитку хокею з шайбою в Україні, яка включає навчання українських тренерів, проведення майстер-класів для вихованців ДЮСШ, матеріально-технічну підтримку та проведення спільних україно-канадських заходів. 2018 у Львові було підписано тристоронню угоду про співпрацю між «Канадськими друзями хокею в Україні», відділенням НОК України у Львівській області та ХК «Галицькі Леви».

Як і минулого року, для вихованців хокейного клубу легендарні хокеїсти провели майстер-клас та відзначили достатньо високий рівень підготовки молоді. Окрім того дітям були вручені комплекти екіпіровки від Асоціації гравців НХЛ.

Валерій Борзов подякував представникам канадської діаспори за постійну підтримку та відзначив довготривалу плідну співпрацю. «Тренери, які працюють в Україні фанатично відносяться до своєї справи, а український спорт на базовому рівні й тримається на фанатиках. Їм потрібно передати сучасні модернові знання. При чому не теорію, а практику», - підкреслив віцепрезидент НОК. «Ця програма стратегічно направлена на підготовку тренерів, які працюють на базовому рівні - і з рівня професійних хокеїстів та їх тренерів передаються знання, навики, методики і техніки, технології підготовки гравців. Вона, переконаний, матиме дуже ефективний результат. Тож, я, як спортсмен, і як менеджер, підтримую цю чудову ініціативу».

Окрім просвітницької мети, брати Бабич мали ще й почесну місію. Бронзову призерку зимових Олімпійських ігор 1994 року в Ліллехаммері, яка принесла в скарбницю України першу олімпійську нагороду Валентину Цербе-Несіну та першого Олімпійського чемпіона Незалежної України на Іграх літньої Олімпіади 1996 року в Атланті В'ячеслава Олійника (США) включено до «Зали Слави» «Українського музею спорту» у Номінації 2019 року «Олімпійські атлети». Тож, хокеїсти передали керівництву НОК України відповідні посвідчення.

Сьогодні та завтра відомі гравці НХЛ проведуть серію майстер-класів для вихованців київських дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Сокіл» та «Крижинка». Окрім того у планах канадців зустрічі з керівництвом Української хокейної ліги та представниками інших спортивних структур.

Національний олімпійський комітет України, 27.09.2019

Відео по темі:
Теги: київ
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди