Автор: Мінсім’ямолодьспорт
Дата: 16/03/08 11:20
 
Ю. Павленко (Фото: Мінсім’ямолодьспорт)
16 березня 2008 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко зустрівся з керівником Туристичного комплексу «Буковель» Олександром Шевченком та головою Івано-Франківської ОДА Миколою Палійчуком. Під час зустрічі сторони підписали Протокол намірів про спільну діяльність.
Юрій Павленко повідомив, що протоколом передбачається розробка та реалізація проекту щодо спорудження спортивного олімпійського центру з зимових видів спорту.
За словами Міністра, в Центрі буде передбачено інфраструктуру для біатлону, лижних гонок, фрістайлу, сноубордінгу, фігурного катання на ковзанах, шорт-треку, хокею з шайбою, кьорлінгу тощо.
Задля зведення Центру необхідно буде пройти через низку процедур: підготувати технічну документацію для проектування і будівництва комплексу спортивних споруд відповідно до вимог міжнародних організацій, отримати рішення про виділення земельних ділянок для будівництва об’єктів.
«Лише інвестиції зацікавленого бізнесу дозволять сьогодні збудувати в Україні Олімпійський центр, що відповідав би світовим вимогам. І ми вже знайшли цю взаємовигідну модель», – зазначив Юрій Павленко.
Міністр також підкреслив: - «Надсучасною інфраструктурою Центру безкоштовно користуватимуться українські збірні, але в той час, коли спортсмени не матимуть тренувань, туристи зможуть відчути себе справжніми Олімпійцями, і, можливо, це підштовхне когось з дітей на шлях спортивних досягнень».

Джерело: Міністерство України у справах молоді та спорту
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.05 секунди