Автор: Prozorro
Дата: 22/11/19 14:14
 
Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» оприлюднила протокол про застосування переговорної процедури закупівлі за предметом: «Послуги з експлуатації спортивних споруд, спеціального обладнання та облаштування місць проведення заходів (ДП «Палац спорту»)» для проведення спортивного заходу - чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років групи Б першого дивізіону. Вартість послуги становить 4 млн. 200 тис. грн. Відповідальний за проведення закупівлі - виконавчий директор ФХУ Коваль Сергій Анатолійович.
В обгрунтуванні застосування переговорної процедури зокрема зазначено що відповідно до частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Місце проведення заходу та постачальник послуг визначені наказом Федерації хокею України від 25.10.2019 № 47 «Про проведення чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років групи Б першого дивізіону». Згідно вищевикладеного у Державного підприємства «Спортивний комплекс «Атлет» буде орендовано Палац спорту протягом 8 робочих днів (таким чином денна оренда об'єкта становить 525 тис. грн.) Звітів про проведення переговорних процедур закупівель щодо проживання та харчування учасників Чемпіонату світу наразі не оприлюднено.
Зазначимо, що на дорослий Чемпіонат світу 2017 року, було витрачено 5 млн. 786 тис. 360 грн., у тому числі на 10-денна оренда Палацу спорту коштувала 3 млн. грн. У той час як у 2018 році витрати на оренду Палацу спорту, проживання та харчування учасників Чемпіонату світу U-18 у Дивізіоні I групі B становили 6 млн. 259 тис. 224 грн., у тому числі 8 днів оренди Палацу спорту коштували 3 млн. 680 тис. грн.
Нагадаємо також, що нещодавно Міністерство молоді та спорту збільшило фінансування ФХУ на 2019 рік до 15 млн. грн.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди