Автор: ФХУ
Дата: 31/03/08 11:52
 
Прес-конференція у Палаці спорту (Фото: ФХУ)
Вчора, після завершення другого фінального поєдинку чемпіонату України між «Соколом» і «Барсом» у прес-залі столичного Палацу спорту відбулася прес-конференція, у якій взяли участь:

Павленко Юрій Олексійович - Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту
Бубка Сергій Назарович – президент національного олімпійського комітету України
Імас Євгеній Вікторович - Віце-президент Федерації хокею України
Лубнін Сергій Миколайович - тренер ХК «Сокіл» (Київ)
Буценко Костянтин Леонідович - тренер ХК «Барс» (Броварський район, Київської області)
Кондратьєв Олександр Генадієвич – президент ХК «Барс» (Броварський район, Київської області)
Профир Василь Махайлович - директор з маркетингу компанії "Союз-Віктан"
Юлдашев Раміль Раілєвич - головний тренер юнацької збірної України

Під час прес-конференції були розглянуті наступні питання:
1. Підсумки XVI чемпіонату України з хокею
2. Загальний стан чемпіонату серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Розвиток дитячо-юнацького хокею
3. Поточна інформація про діяльність та напрямки розвитку хокею України. Плани Уряду щодо підтримки українського хокею
4. Співробітництво між Федерацією хокею України та компанією «Союз-Віктан»
у 2008-09р.

До вашої уваги деякі цитати з виступів учасників прес-конференції:

Бубка Сергій Назарович, президент національного олімпійського комітету України:
«Я хотів привітати з перемогою команду «Сокіл», команду «Барс» із здобутими срібними медалями. Ми всі пам’ятаємо той рік, коли «Сокіл» став бронзовим призером чемпіонату СРСР. Хтось може сказати що 10 місце на Олімпіаді у Солт-Лейк Сіті не дуже добре, але вважаю що це хороший результат. І всі ми чекаємо, що у лютому наступного року українська збірна завоює путівку на олімпійський хокейний турнір у Ванкувері. Дуже приємно відзначити велику роботу президента ФХУ Анатолія Івановича Брезвіна по відродженню традицій створення усіх умов для нових успіхів українського хокею. Тому абсолютно логічним виглядає його представлення як одного із номінатів на титул «Найкращій спортивний організатор року». Національний олімпійський комітет в усьому підтримує і буде підтримувати ФХУ, і ми будемо разом з усіма уболівальниками переживати за збірну України, яка у Японії докладатиме усіх зусиль до відновлення прописки у вищому дивізіоні світового хокею».

Імас Євгеній Вікторович, віце-президент Федерації хокею України:
«Я хочу подякувати і Юрію Олексійовичу, і Сергію Назаровичу за таку увагу до хокею. Подякувати журналістам і спонсорам. Ми усі разом у цьому сезоні спробували зробити «інформаційний прорив».
І хоча дуже багато вдалося, все ще лунають запитання – «А чи проходить чемпіонат України з хокею?» Гадаю, цим фіналом, який пройшов на найкращому критому спортивному майданчику країни, ми дали переконливу відповідь. І хай сьогодні у чемпіонаті лише шість клубів, міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Федерацією хокею України ставить перед собою завдання, у найближчі 5 років довести кількість учасників національної першості до 24-х. А ще, побудувати 60 льодових майданчиків і створити принаймні таку саму кількість дитячо-юнацьких хокейних шкіл. Створити вищу, першу і другу ліги. Це - наша мрія, наше завдання, до якого ми будемо йти. Такі цілі цілком реальні. Вже до 1-го вересня цього року вже будуть здані в експлуатацію перші чотири льодові арени. У льодовому палаці Харкова вже йдуть внутрішні роботи, внутрішнє оздоблювання планується розпочати наступного тижня у Донецьку, трохи пізніше розпочнуться такі роботи у палацах в Калуші й Херсоні.
Те, що перша команда «Сокола» сьогодні грає у вищій лізі чемпіонату Росії, а підсилений кількома виконавцями «Сокіл-2» виступає у внутрішній першості, не випадково. Це була продумана, спільна програма міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Федерації хокею України. Поки що у такий сильний за рівнем фінансування чемпіонат, як російський, ми можемо відрядити лише один клуб. Але головна наша мета – розвиток національної першості і дитячо-юнацьких спортивних шкіл. І як вказівники напрямку для цієї планомірної роботи Державна цільова соціальна програма «Хокей України» та указ президента «Про підготовку до відзначення 100-річча українського хокею з шайбою. А ще у нас є дуже амбітна мета провести у Києві спочатку чемпіонат світу у першому дивізіоні, а потім і у вищому. Всю планетарну хокейну єліту плануємо зхапросити до себе у 2014 році ».

Під час прес-конференції івіце-президент ФХУ Євгеній Імас презентував Міністру України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрію Павленку офіційний костюм української хокейної делегації, у якому наші спортсмени, тренери і функціонери вирушать до Японії.

Павленко Юрій Олексійович, міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту
«Я так розумію, що багатіє ФХУ, якщо одягає у красиві цивільні костюми вже усю делегацію, а не лише спортсменів (сміх у залі). Я дякую за запрошення на чемпіонат світу у Японії і думаю, що знайду час, аби безпосередньо підтримати у Саппоро наших хокеїстів. І ще, щодо форми! Приємно відзначити, що це перший чемпіонат України з хокею, де кожна команда-учасниця виходила на майданчик в однаковій ігровій формі. Це перший крок до справді повноцінного, професійного чемпіонату.»
Фрагмент відповіді Юрія Павленка на запитання про будівництво нових льодових палаців:
«Цього року ми плануємо розпочати будівництво 10-12 нових хокейних майданчиків. Відповідні кошти на це у бюджеті, на рівні 120 мільйонів гривень, передбачені. Орієнтовна вартість одого хокейного майданчика – 12-15 мільйонів гривень. Орієнтовно, тому що подорожчання йде майже щодня. Плюс тридцять відсотків від вартості будівництва – обов’язкова дольова участь місцевих бюджетів. На сьогодні є 10 міських рад, які висловили бажання взяти участь у реалізації цього проекту».

Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди