Автор: Краматорська міськрада
Дата: 15/05/20 13:30
 
П. Кириленко на будівництві Льодової арени (Фото: Facebook)
14 травня під час робочої виїзної наради голова Донецької ОДА разом зі своїм заступником Денисом Клюшниковим, міським головою Краматорська Андрієм Панковим, керівниками профільних департаментів та представниками підрядних організацій оглянули об’єкти, на яких ведеться будівництво, визначили проблемні моменти та шляхи їх усунення.
Вони оглянули 8 таких об’єктів: Центр надання адміністративних послуг, спортивно-оздоровчий комплекс на вулиці Парковійі Центр позашкільної роботи; крите футбольне поле зі штучним покриттям, об'єкти укріплення берегів та розчистки русел Казенного Торця та Біленької в районі Саду Бернацького; льодову арену та басейн Н2О Classic.
Як зазначив на своїй сторінці у фейсбуці Павло Кириленко: «Роботи на більшості об'єктів розпочалися у 2016-2018-му роках. Виняток - крите футбольне поле зі штучним покриттям у Саду Бернацького та спортивно-оздоровчий комплекс з футбольним полем, майданчиком для пляжного волейболу, легкоатлетичною доріжкою по вулиці Парковій. Їх ми розпочали в рамках програми Велике будівництво, яка була започаткована президентом України Володимиром Зеленським. Результат: - поле в Саду Бернацького готове, - роботи по спорткомплексу на Парковій плануємо завершити цієї осені».
Андрій Панков зазначив, що місто, зі свого боку, докладає усі можливі зусилля, аби прискорити будівництво та швидко та якісно сприяти реалізації усіх проєктів в заплановані терміни.
Проекти нових будівель вражають, нарешті місто отримає власний басейн, а ковзанка може працювати навіть у літній період. Виходячи із перспектив користування цими об’єктами усіма мешканцями міста, навколишня територія також вимагає благоустрою.
Саме для цього, за дорученням Андрія Панкова, його заступник Сергій Боєвський провів виїзну робочу нараду за участі ледь не усіх керівників міських комунальних підприємств, відділів та управлінь виконавчого комітету Краматорської міської ради. Координаційна нарада відбулась із метою комплексного вирішення питання благоустрою територій прилеглих до майбутніх спортивно-розважальних об’єктів.
За результатами обстеження вирішено провести очистку зеленої зони від порослі дерев. Окрему увагу приділять існуючим зеленим насадженням: усі дерева обстежать, якщо серед них виявлять старі чи хворі – вони підлягатимуть знесенню. Особливу увагу Сергій Боєвський звернув на необхідність, у випадку видалення дерев, обов’язково у рівній мірі висаджувати на їх місце нові. Дорога, що зв’язує вулиці Маяковського та Дружби, потребує ремонту разом із системою зовнішнього освітлення. Також розглядається можливість влаштування скверу одразу за будівлями басейну та льодової арени. До ладу також приведуть зупинки громадського транспорту та тролейбусне кільце, опори контактних мереж.

Джерело: Краматорська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.056 секунди