Автор: Prozorro
Дата: 20/07/20 21:40
 
Автобус OGHAB-SCANIA Maral 4212 (Фото: Prozorro)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівлі з придбання туристичного автобуса. За умовами закупівлі переможець має надати новий пасажирський міжміський автобус місткістю не менше ніж на 44 особи.
Для участі у торгах зареєструвалися 2 юридичні особи: ТОВ "Авто-регіон" та ТОВ "Сучасні вантажівки". За результатами аукціону найвигіднішу пропозицію зробило ТОВ "Авто-регіон" - 10 млн. 446 тис. грн. Згідно тендерної документації вони мають надати новий автобус OGHAB-SCANIA Maral 4212 2019 року випуску. Слід зазначити що в інтернеті можна знайти оголошення датоване квітнем 2018 року де ТОВ "Авто-регіон" продає такий саме автобус 2017 року випуску за 9,5 млн. грн.
Зазначимо, що за наданою у січні Департаментом молоді і спорту КМДА інформацією у бюджеті 2020 року були передбачені видатки для ДЮСШ з хокею «Сокіл» у розмірі 12 млн. 278 тис. 500 грн., у тому числі 6 млн. 435 тис. грн. на оренду льодового поля. На жаль так і не вдалось з'ясувати ким та коли було прийнято рішення про виділення ДЮСШ з хокею «Сокіл» додаткових 10,5 млн. грн для купівлі автобуса. Згідно відповіді виконучої обов'язки директора Департаменту молоді та спорту Людмили Панченко додаткове фінансування ДЮСШ з хокею «Сокіл» для придбання автобуса було прийнято після проведення громадського обговорення. Також у відповіді зазначено що Бюджетним кодексом України не передбачено видання наказів про перерозподіл видатків. На жаль у листі не вказано в якій статті Бюджетного кодексу можливий перерозподіл видатків за результатами "громадського обговорення".

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.033 секунди