Автор: Маріупольська міськрада
Дата: 29/08/20 08:22
 
Сесія Маріупольської міськради (Фото: Маріупольська міськрада)
28 серпня, на сесії Маріупольської міської ради, депутати підтримали рішення про створення в місті хокейного клубу «Маріуполь». Ініціатива - логічне продовження підписаного Меморандуму про співпрацю між муніципалітетом і Фондом Бориса Колеснікова. Нагадаємо, в рамках меморнадума в Лівобережному районі вже на завершальній стадії будівництво Льодової арени.
Тепер, маріупольські діти зможуть освоювати зимові види спорту - хокей і фігурне катання. Відвідувати секції зможуть близько 500 юних маріупольців. Також в місті відкриється близько 100 додаткових вакансій.
Перспективою популяризації даного спорту в регіоні стане і власний хокейний клуб. Міський голова Вадим Бойченко висловив надію на те, що коли-небудь ХК «Маріуполь» стане володарем чемпіонського титулу.
Будівництво льодової арени в Маріуполі - це унікальний для міста приклад партнерства приватного бізнесу і муніципалітету. Ми підвели необхідні комунікації, інвестор побудував спортивний об'єкт і тепер у наших дітей з'явиться додаткова можливість освоювати нові види спорту. А у інших хокейних клубів з'явиться гідний конкурент, підкреслив міський голова.

Джерело: Маріупольська міська рада
Теги: маріуполь,  чу 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди