Автор: Prozorro
Дата: 02/09/20 20:54
 
Льодова арена ВДНГ
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві оприлюднив повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень. В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що замовником було оголошено процедури відкритих торгів щодо закупівлі послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень (1) (2), які були відмінені через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Враховуючи, що було відмінено дві процедури закупівлі, Замовником прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Згідно протокольного рішення уповноваженої особи О. Єфімова було прийнято рішення про намір укласти договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ». За 378,5 годин оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» отримає 1 млн. 349 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме рекордні 3564 грн.
Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» створено 20 грудня 2019 року, його співзасновниками є Бурмака Вікторія Петрівна з внеском до статутного капіталу 8 тис. грн. та Остапченко Олена Анатоліївна з внеском 2 тис. грн.. Директором підприємства є Фам Вероніка В'ячеславівна. Зазначимо що ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» було створено на заміну ТОВ «Льодова арена ВДНГ» яке діяло протягом 2018-2019 років. Співзасновником обох ТОВ є Остапченко О.А. Статутний фонд становив 1 млн. грн. Також ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» в документації до попередніх закупівель надала договір купівлі-продажу спортивного комплексу за 1,4 млн.грн. у ФОП Бурмака В.П. Цікаво, що ще раніше ТОВ «Льодова арена ВДНГ» демонструвало договір згідно якого придбало у ФОП Бурмака В.П. спортивний коплекс за таку ж саму суму. Яким чином Бурмака В.П. повторно продала спорткомплекс, який нібито вже було продано 2 роки тому в жодній тендерній документації не пояснюється.
Нагадаємо також, що нещодавно ВП ВГО «Федерація хокею України» в м. Києві придбав 500 одиниць хокейного екіпірування у ФОП Верніков С.Р. на загальну суму 590 тис. грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  фху 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди