Голова обласної федерації хокею йде у депутати міськради, щоб створити для вінничан муніципальну льодову арену
Автор: Олександр Сашньов
Дата: 25/09/20 14:22
 
Агітаціія В. Давидюка (Фото: Новини Вінниці)
Голова Вінницької обласної федерації хокею із шайбою Володимир Давидюк оголосив про свою участь у місцевих виборах. Досвідчений спортивний функціонер, який вже 15 років бореться за розвиток і процвітання цього виду спорту у Вінниці, йде у депутати міської ради за списками партії "Голос", повідомляє Vlasno.info.

У далекому 2005-ому Володимир разом з такими самими ідеалістами-однодумцями створив обласну федерацію хокею. Працювати довелось у складних умовах, адже відроджувати в регіоні "спорт справжніх чоловіків" довелось буквально з нуля.

З того часу у Вінниці зародилася хокейна школа "Патріот", директором якої і є Володимир. Вихованці "Патріоту" змагаються за найвищі місця на всеукраїнських турнірах серед спортсменів різного віку, трьох юних "патріотів" на початку року викликали до збірної України U-18. Проте, не дивлячись на очевидні успіхи хлопців, місцева влада не поспішає допомагати розвитку хокею у Вінниці: у місті немає навіть муніципальної льодової арени, де могли б тренуватись та грати "патріоти". Приватний льодовий клуб у Центральному парку, що довгий час був домашньою ареною та тренувальною базою для спортсменів, закрився. Власник пропонував місту викупити об'єкт, проте ціну у 34 мільйони гривень у виконкомі міськради назвали зависокою для бюджету громади. Пан Давидюк балотується до міської ради, щоб у хокеїстів, фігуристів та любителів зимових виду спорту була муніципальна ковзанка.

"Першочергове моя завдання, щоб у нас з'явилася муніципальна "крига". У нас є ідеальне для цього місце - Центральний парк, де і був раніше приватний льодовий клуб. Як показало життя, нам у Вінниці необхідна своя ковзанка, доля якої не залежатиме від приватних інтересів. Набридло бігати по кабінетах, шукати для спортсменів місця для тренувань та ігор, ніби це потрібно особисто мені. Хочу вплинути на ситуацію зсередини. Інша моя задача - через міські проєкти долучити до спорту та здорового способу життя якомога більше вінничан", - каже Володимир.

Кандидат стверджує: Вінниця, не дивлячись на складні умови для хокеїстів, не пасе задніх у цьому виді спорту. Нещодавно дев'ятирічні "патріоти" посіли третє місце на всеукраїнському турнірі, де їм протистояти найміцніші команди однолітків.

"Якщо в нас ще і буде льодова арена, хокеїсти розвиватимуться набагато краще. Можна буде навіть зібрати дорослу команду майстрів, яка, безумовно, нав'язала би боротьбу будь-якому супернику у Вищій лізі. Але для цього потрібні умови, щоб наші хлопці у 13-14 років не роз'їжджалися по найкращих на сьогодні клубах України, а залишались у Вінниці", - говорить пан Давидюк.

Голова обласної федерації хокею балотуватиметься по першому округу, до якого входять частина Вишеньки, Сабарів та Пирогово.

Велику увагу він обіцяє приділити розвитку інфраструктури цих районів.

"У людей багато труднощів: і парковки, і благоустрій дворів, озеленення - всього цього не вистачає моєму округу".

Кандидат говорить, що команда "Голосу", з якою він йде на вибори, ідеально йому підходить. Його приваблюють ідеї та принципи партії, а також професійність та непідкупність партійців.

Олександр Сашньов (Новини Вінниці, 24.09.2020)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди