Автор: Краматорська міськрада
Дата: 06/10/20 18:36
 
Презентація ХК Краматорськ (Мал. Краматорська міськрада)
Враховуючи необхідність дотримання протиепідемічних вимог та росту захворюваності на коронавірус, учора у режимі Zoom-конференції відбулася презентація створення нових комунальних підприємств для представників громадської, молодіжної та батьківської ради Краматорська, а також активних громадських діячів міста.
Створення КП «Спортсервіс» необхідне для обслуговування 5 об’єктів: льодової арени «КоvZаnка», нового стадіону по вул. Паркова, стадіону у саду Бернадського, басейну H2O (який буде закінчено у 2021р.) та спеціалізованого спорткомплексу з греко-римської боротьи «Колізей» (також у 2021 р.). Усі вони будуть відкриті для мешканців та гостей Краматорська.
Під час презентації управління з гуманітарних питань, яке виступило ініціатором створення нових підприємств, в цілому отримало схвальні відгуки, але й були і критичні зауваження. Також учасниками конференції було висказано багато думок та пропозицій. Більшість з них буде взято до уваги і подальшого опрацювання.
Вже найближчим часом пропозицію про створення двох КП розглянуть депутати на спеціальній комісії, після чого ці питання будуть винесені на найближчу сесію Краматорської міської ради.

Джерело: Краматорська міська рада
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди