Автор: Херсонська обласна рада
Дата: 16/10/20 15:28
 
В. Зеленчук нагороджує Д. Підгурського (Фото: Херсонська облрада)
За вагомий особистий внесок у розвиток хокею на Херсонщині, виховання молодих спортсменів та з нагоди здобуття бронзових нагород першості Української хокейної ліги сезону 2019-2020 керівництво Херсонської обласної ради відзначило подяками тренерський склад хокейного клубу «Дніпро»:

Підгурського Дмитра Івановича – головного тренера хокейного клубу «Дніпро»;

Тимченка Олега Олександровича – тренера хокейного клубу «Дніпро»;

Васильєва Олександра Миколайовича – тренера хокейного клубу «Дніпро».

Також депутати урочисто вручили гравцям хокейної команди бронзові нагороди першості Української хокейної ліги сезону 2019-2020.

Нагадаємо, у 2018 році херсонський хокейний клуб «Дніпро», створений на базі комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради за ініціативи Владислава Мангера, стрімко увірвався у професійний спорт. У першому ж сезоні клуб боровся за чемпіонство і в підсумку став срібним призером Української хокейної ліги. Два наступні сезони херсонський хокейний клуб виборює бронзові нагороди.

Під час урочистої церемонії нагородження головний тренер хокейного клубу «Дніпро» Дмитро Підгурський подякував депутатам Херсонської обласної ради та особисто Почесному Президенту клуба Владиславу Мангеру за підтримку херсонського хокею.

– Сьогодні херсонський хокей – гордість Херсонщини, це приклад того, як спільні зусилля дають результат. Дякуємо депутатам обласної ради, Владиславу Мангеру за підтримку клуба. У 2018 році ми стали першим комунальним хокейним клубом в історії України. Не всі сприйняли це позитивно, але саме ваша підтримка – шановні депутати – дала нам змогу достойно битися за честь міста та області й перемагати. Зараз ми віце-чемпіони! Професійні хокеїсти надихають, дають приклад юним спортсменам, які тренуються у ДЮСШ зимових видів спорту. Наша молодіжна команда виборола золото у Молодіжній хокейній Лізі. Для дітей – тренування на одному льоді з професійною командою є великим стимулом. Зробимо все можливе, щоб херсонський клуб «Дніпро» виборов золото у цьому сезоні, – зазначив Дмитро Підгурський.

Відео (з часу 08:45):


Херсонська обласна рада, 16.10.2020
Теги: херсон,  чу 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.037 секунди