Автор: Prozorro
Дата: 01/12/20 23:20
 
Лого ДЮСШ «Крижинка (Мал. Facebook)
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації підвела підсумки закупівлі за предметом Хокейне екіпірування для ДЮСШ «Крижинка». За результатами аукціону переможцем визнаний ФОП Іщенко Андрій Ігорович За 1039 одиниць хокейного екіпірування він отримає 1 млн. 760 тис. грн.
Слід зазначити що крім ФОП Іщенко А.І. у торгах приймали участь ті ж самі постачальники що раніше у закупівлях для ДЮСШ з хокею «Сокіл» та КНП «ХК «Маріуполь»: ФОП Бондарев Генадій Юрійович, ФОП Верніков Станіслав Романович та ФОП Долбня Оксана Вікторівна, але на відміну від тих закупівель ФОП Іщенко А.І. за результатами аукціону знизив ціну. За умовами закупівлі Андрій Іщенко має поставити 279 хокейний ключок, 20 пар ковзанів, рукавиці, щитки, захист, ігрову та тренувальну форму, шайби та ін.
Зазначимо також, що у наступній закупівлі з придбання Хокейного екіперування та інвентарю для КНП «ХК «Маріуполь» прийняли участь усі 4 постачальника, та як за звичай, первинні пропозиції залишились незмінними й переможцем була визначена ФОП Долбня О.В.

Джерело: Prozorro 
Теги: крижинка 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.057 секунди