Автор: Андрій Білоусов
Дата: 20/12/20 19:26
 
Андрій Білоусов закладає капсулу (Фото: Андрій Білоусов)
18 грудня в Кам'янському на будівельному майданчику багатофункціонального спортивного комплексу та льодової арени відбулася церемонія закладки капсули з посланням для майбутніх поколінь. Текст послання урочисто зачитав мер міста Андрій Білоусов:

«Друзі, сьогодні 18 грудня 2020 року. Ми відправляємо послання вам – майбутнім поколінням – з нагоди початку будівництва багатофункціонального спортивного комплексу та льодової арени в місті Кам’янське. Через скільки б років або століть ви не знайшли це послання, ми хочемо, щоб ви знали: будівництво цього масштабного спортивного об’єкта – грандіозна подія і справді історичний момент для нас. Шановні нащадки, знайте, що ми живемо в чудовий час та всім серцем прагнемо створити в нашому улюбленому місті комфортні умови, робимо свій внесок у розвиток і процвітання Кам’янського. І перш за все ми думаємо про майбутнє, про ті цінності, які вам варто берегти. Будь ласка, дорожіть спадщиною, любіть, бережіть і розвивайте рідне місто! Упевнені, що і в ваші дні Кам’янське – найкраще місто на Землі! Бажаємо вам удачі, радості й щастя! Із щирою повагою, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов і його команда!»

Мер зазначив, що будівництво цього спортивного об'єкту – знакова подія для міста.

«Таких спорткомплексів немає в області і не впевнений, чи є в Україні. Об'єкт буде включати в себе професійну льодову арену, spa-центри, боулінг, басейн, зали для занять східними єдиноборствами, фітнесом і аеробікою, боксом, йогою і багатьом іншим. У наступному році до Дня міста планується повністю виконати перший етап будівництва, який включає льодову арену і два адміністративних корпуси, що дасть можливість об'єкту вже нормально функціонувати. Останній раз городяни могли кататися на ковзанах в нашому місті кілька десятиліть назад, тому дуже важливо, щоб у кам'янчан знову була можливість займатися хокеєм і фігурним катанням, а також просто кататися ковзанах», - сказав Андрій Білоусов.

Андрій Білоусов, 18.12.2020
 
1.   Мечтагон   17/04/21 03:57    

Капсулу с посланием заложили,а там так и написано"ДА ПОШЛИ ВСЕ..."


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди