Автор: Ольга Федоренко
Дата: 02/02/21 22:06
 
У Вінниці знову відкрився спортивно-розважальний комплекс «Льодовий клуб». Попередньо, на три місяці. Саме на такий термін підписали договір з хокейним клубом «Патріот» та Федерацією фігурного катання. Про це Суспільному розповіла директорка Юлія Борісова.

Заклад був зачинений майже рік. Об’єкт планували продати та перевезти до Києва.

"На жаль, у березні (2020, - ред.), коли ми закривалися і повинні були їхати, почався карантин. Тому всі плани наші не втілилися", - розповідає Юлія Борісова.

Нагадаємо, у 2020 власники “Льодового клубу” запропонували місту придбати приміщення за понад 34 мільйони гривень. Депутати від такої пропозиції тоді відмовилися та пояснили, що такої суми не мають, до того ж обладнання у клубі зношене.

30 січня 2021 «Льодовий клуб» знову запрацював. Поки що на три місяці. З понеділка по п’ятницю тут тренуватимуться спортсмени. А ось у суботу та неділю після 12 години клуб буде відчинено для всіх охочих. Ціна за вхід, каже директорка, не занадто змінилася.

Додає, має бажання, аби «Льодовий клуб» таки залишився у Вінниці. Сподівається, що будуть пропозиції від спортсменів, а, можливо, влада піде на зустріч.

Ольга Федоренко (Суспільне, 30.01.2021)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди