Автор: Запорізький проєкт розсл
Дата: 07/04/21 21:45
 
Проект льодової арени в Мелітополі (Фото: Наш город)
Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради Запорізької області планує замовити ТОВ “Мелсіті” будівництво оздоровчого центру з льодовою ареною. Вартість будівництва складе 92,2 млн грн.

Про це повідомляється в системі “Prozorro”.

Переможець має влаштувати фундамент, коробку будівлі, комунікації, трибуни, роздягальні для спортсменів та інші приміщення. А також плиту поля зі штучним льодом, хокейні борти, табло, ворота та придбати інше устаткування.

Єдиним конкурентом ТОВ “Мелсіті” на тендері було ТОВ “Проект 7” з дорожчою на 970 тис. грн пропозицією.

ТОВ “Мелсіті” належить Володимирові Новосельцеву. Зазначається, що для виконання робіт фірма планує використовувати техніку (24 одиниці) ПП “Фундамент-М”, яким співволодіє Сергій Біловол – депутат минулого скликання Мелітопольської міськради від партії “БПП Солідарність”. Від цієї ж політсили 2015 року обирався колишній мер Мелітополя Сергій Мінько (нині нардеп) та його заступник Іван Федоров (нині мер Мелітополя).

Субпідрядником ТОВ “Мелсіті” при будівництві льодової арени (5% робіт – благоустрій) виступатиме ТОВ “АБЗ промбуд”, директором якого є Сергій Колос. Він за фірмою ПП “Візіт-М” також повязаний із оточенням згаданих Сергія Мінька та Івана Федорова.

Також відомо, що на одному з тендерів ТОВ “АБЗ промбуд” вказувало, що має досвід виконання робіт, які були здійснені для підприємства, пов’язаного із Сергієм Біловолом.

Запорізький проєкт розслідувань, 06.04.2021 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди