Автор: Житомирська облрада
Дата: 19/05/08 14:03
 
У Житомирі побудують два льодових палаци. Ймовірно, перший з’явиться на території технологічного університету. Інший – в районі обласної дитячої лікарня на Станішівці. Однак, мова йде про попередні плани, адже будівництво льодових палаців включає в себе ряд вимог. Зокрема, територія комплексу повинна займати 3,5 гектари.
Будівництво льодових палаців передбачено у рамках реалізації програми «Хокей України», яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України.
Програмою «Хокей України» передбачено створення сучасної спортивної бази для розвитку виду спорту, залучення до занять широких верств населення, у першу чергу – дітей шкільного віку та молоді, відродження традицій розвитку хокею з шайбою в Україні, поетапне доведення рівня розвитку хокею у державі до європейських та світових стандартів.
Український хокей святкуватиме своє сторіччя у 2010 році.
Дана цільова соціальна програма передбачає будівництво у регіонах України, у тому числі і в Житомирській області споруд зі штучним льодом.
На область також покладається завдання відкриття відділень хокею у дитячо – юнацьких спортивних школах та запровадження навчання базових елементів хокею для школярів молодших класів.
До 2012 року у державі планується збудувати 60 таких об’єктів (по 12 щороку).
Обсяг коштів державного бюджету на будівництво споруд зі штучним льодом складає 900 мільйонів гривень. Вартість будівництва однієї споруди - 15 мільйонів гривень.
Для Житомирської області сума цих коштів запланована у 2008 році – 15 мільйонів гривень, у 2011 – 15 мільйонів гривень.
Програмою заплановано виділення коштів з обласного бюджету:
- 2008 рік – 5 мільйонів гривень, 2011 – 5 мільйонів гривень. Ці кошти необхідні на будівництво та підключення інженерних мереж для функціонування спортивної споруди зі штучним льодом.
- 500 тисяч гривень на період з 2008 по 2012 для базового навчання елементів хокею школярів молодших класів.
- 3 мільйони гривень на період з 2008 по 2010 на відкриття нових та забезпечення функціонування діючих відділень хокею.

Джерело: Житомирська обласна державна адміністрація
 
1.   Читатель   22/05/12 23:00    

Хе-хе, оч смешно, ржунимагу :)) Живу в Жит-ре, на весь город 1 каток и то маленький... ни о каких ледовых дворцах и речи нет - у нас в городе даже футбольной команды нету уже много лет: :( Чую сердцем, очередные Нью-Васюки нам обещают (не учит нас история... у нас уже баллотировался в меры такой жулик, Заславский назывался) :D А воз и ныне там :( ... Вообще у нас город интересный - живет 300 с гаком тысяч, из них реально живут тысяч 50-60, остальные проводят тут ночь, выходные и лето, а в остальное время пашут как волы в Киеве... перспективы потому что нету :( ...


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.021 секунди