Автор: Укрінформ
Дата: 17/07/21 09:39
 
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Керівництво київського «Сокола» домовилося про те, що в сезоні-2021/2022 Української хокейної ліги клуб виступить єдиною командою.
Про це повідомив на сторінці у Facebook асистент тренера столичного клубу Костянтин Симчук.
«15 липня, представники громадської організації ХК “Сокіл” (Київ) провели чергові перемовини, в ході яких досягли порозуміння, вирішили спільними зусиллями розпочати підготовку до наступного сезону, в якому “Сокіл” вперше за останніх десять років зіграє на європейській арені — в Континентальному кубку.
Очолюватиме команду надалі Олег Шафаренко, під керівництвом якого “Сокіл” у першому після відродження сезоні дійшов до фіналу Української хокейної ліги. Асистентом тренера залишається Костянтин Сімчук.
Усі представники ГО ХК “Сокіл” (Київ) — Олексій Житник, Костянтин Сімчук, В’ячеслав Лецкан, Олег Шафаренко, В’ячеслав Завальнюк, Владислав Сірик і Олександр Матвійчук — домовилися, що надалі будь-які рішення, які стосуються заявки команд на змагання, підтримки того чи іншого вектору розвитку українського хокею прийматимуть колегіально», - зазначається у повідомленні.
«Зауважимо, що процесу пошуків порозуміння посприяв президент Федерації хокею України Георгій Зубко, котрий прийняв участь у переговорному процесі», - додав Симчук.
Планується, що з відпустки "Сокіл" вийде 20 липня.
Раніше через конфлікт у столичному хокейному клубі існувала ймовірність появи ще одного «Сокола».

Джерело: Укрінформ 
Теги: сокіл,  симчук
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди