Область замовила проект Льодового палацу на артскладах у Полтаві за 1,5 млн грн — виготовити планують за 2-3 тижні
Автор: Дарина Синицька
Дата: 07/08/21 08:25
 
Схема розташування земельних ділянок (Мал. Полтавська міськрада)
2 серпня Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА уклав договір на розробку проекту будівництва Льодового палацу на артскладах у Полтаві. Проектно-кошторисну документацію виготовлятиме полтавське ТОВ «УкрСервісПроект» — за 1,49 млн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.

Нагадаємо, у червні, на прохання Полтавської облради, міська рада виділила під Льодовий палац земельну ділянку, площею 2,7 га, на вул. Симона Петлюри, 75а. У липні Департамент будівництва оголосив тендер на проектування об’єкту.

На конкурс заявилася лише одна компанія — ТОВ «УкрСервісПроект», зареєстрована у Полтаві у 2018 році. До цього вона проектувала ремонти корпусів стоматологічної академії, спортмайданчиків, басейну, амбулаторій тощо.

Оскільки закупівля проводилася за спрощеною процедурою, з товариством все одно уклали договір.

За задумом, льодова зала матиме розмір 26×61 м і буде розрахована на 500 глядачів. Сам палац матиме вхідну групу з холом, гардеробною та санвузлами, адмінприміщення, тренерські, роздягальні з душовими, технічні та підсобні приміщення.

Також проектувальник прорахує інженерне забезпечення спорткомплексу, благоустрій території з організацією під’їздів, влаштування зовнішнього освітлення території та місць для паркування та передбачити інклюзивність будівлі. Все будівництво проводитиметься в одну чергу.

За умовами договору, розробити проект «УкрСервісПроект» має до 24 грудня цього року. Однак, як повідомила начальниця Управління молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Трохименко у коментарі «Кременчуцькому Телеграфу», проектно-кошторисна документація буде готова за 2-3 тижні.

За словами Трохименко, у Льодовому палаці функціонуватиме ДЮСШ, розвиватиметься гра у хокей із шайбою та фігурне катання, залучатимуться найближчі територіальні громади та працюватиме соцпакет для дітей — аби вони мали можливість опановувати зимові види спорту.

Дарина Синицька (Полтавщина, 05.08.2021)

Відео по темі (з часу 8:42): 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди