Автор: Мелітопольська міськрада
Дата: 09/09/21 11:33
 
Будівництво Льодової арени у Мелітополі (Фото: Мелітопольська міськрада)
В Мелітополі продовжується реалізація одного з наймасштабніших спортивних об’єктів області. Будівництво льодової арени ведеться посиленими темпами — у дві зміни щодня працюють близько 50 робітників.

Сьогодні, 7 вересня, заступник Мелітопольського міського голови Олександр Щербаков та начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Міністерства молоді та спорту Володимир Манін проінспектували хід виконання робіт.

Як і раніше анонсував Мелітопольський міський голова Іван Федоров, цього тижня почалася основна заливка льодового поля. Сьогодні роботи проводяться з раннього ранку і мають завершитися вночі. Також паралельно продовжується монтаж сендвіч-панелей.

— З завтрашнього дня почнеться монтаж сендвіч-панелей, які стосуються саме покрівельної частини. Я думаю, в термін до десяти днів завершиться вся ця робота, після чого можна буде повноцінно виконувати внутрішні оздоблювальні роботи, — повідомив Олександр Щербаков.

Представник Міністерства молоді та спорту України залишився приємно вражений ходом виконання робіт на льодовій арені.

— З урахування того, що цей об’єкт Міністерство інспектувало пару місяців тому, можу сказати, що він вражає своїми темпами. Ми маємо надію, що цього року він буде добудований і, мабуть, на Новий рік мешканці Мелітополя спробують свої вміння на льодовій арені, — зазначив Володимир Манін.

Мелітопольська міська рада, 07.09.2021

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.022 секунди