Автор: Житомирська міськрада
Дата: 24/09/21 14:23
 
Проект льодоової арени у Житомирі (Фото: Житомирська міськрада)
Льодову арену хочуть збудувати за адресою: вул. Чуднівська, 101 - А. Кошти у сумі 500 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації передбачили у міській цільовій Програмі «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт)» об’єктів комунальної власності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2023 роки». Також визначено орієнтовний обсяг фінансування заходу, який складає 150 млн грн.
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що з метою розвитку хокею у громаді Житомирська міська рада планує долучитися до Програми розвитку хокейної інфраструктури України в рамках проєкту «Велике будівництво».
«Місце підбирали з точки зору доступності, в основному там будуть займатися діти-хокеїсти. Льодова арена міститиме поле для хокею чи фігурного катання, трибуни приблизно на 500-600 глядачів. Також 8 роздягалень, спортивні та тренажерні зали, все що необхідно для таких видів спорту. Тому, якщо бюджет України буде проголосований вчасно, то ми очікуємо фінансування вже в наступному році …», - розповів Сергій Сухомлин.
Нагадаємо, що на базі житомирської Дитячо-юнацької спортивної школи планують відкрити відділення хокею з шайбою.

Відео по темі: (з часу 2:07:06)


Джерело: Житомирська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.052 секунди