Автор: Геннадій Гнип
Дата: 31/05/08 15:05
 
Проект центру сімейного дозвілля з льодовою ареною (Мал.: майстерня З. Травки)
Депутати міськради в Чернігові дозволили будівництво в центральному парку культури і відпочинку центру сімейного дозвілля з льодовою ареною. Інвестор — київська юридична фірма ”Покров” планує вкласти в проект $20 млн.
— Центр дозвілля будуватимуть на місці, де раніше в парку стояли паровоз, ракета, — розповідає головний архітектор проекту Зінаїда Травка, 52 роки. — Доведеться зносити літній танцмайданчик та гаражі на початку вулиці Савчука. Частина з них — нелегальні.
Центр відпочинку буде триповерховим. Матиме два входи — із парку від фонтанів та з вул. Савчука. На цокольному поверсі розмістять паркінг на 96 авто. На першому поверсі — ігровий центр для дітей до 10 років. Поруч — кафе. Дискотека матиме окремий вхід. Льодова арена працюватиме протягом року. На другому поверсі розмістять більярд і боулінг, кінотеатр на чотири зали по 100 місць. Із кав’ярні на балконі льодової арени на другому поверсі можна буде спостерігати за ковзанням.
Поряд із центром відпочинку за рахунок інвестора планують установити безкоштовний дитячий ігровий майданчик. Починаючи від центральної алеї парку, зроблять нові клумби, газони та посадять дерева.
Будівництво розпочнеться восени 2008-го.

Джерело: Газета.ua
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди