Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 05/11/21 19:17
 
Будівництво Льодової арени у Мелітополі (Фото: Мінмолодьспорт)
Бюджетний комітет погодив розподіл додаткових коштів у розмірі 458,5 млн грн на 7 об’єктів, які входять до Програми Президента України «25 спортивних магнітів». Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.
«Розбудова спортивної інфраструктури - це одна з найголовніших складових ефективної підготовки для майбутніх чемпіонів. Тому, ми відразу окреслили цей напрям як надважливий. Завдяки великій підтримці Президента України та щоденній роботі команди Мінмолодьспорту - ми вже маємо результати!» - наголосив Міністр.

Зокрема, будуть профінансовані наступні об’єкти:

льодова арена у м. Мелітополь (збільшено на 14 млн. 237 тис. грн, загальна сума субвенції становитиме 94 млн. 237 тис. 33 грн);
палац спорту у м. Рівне;
багатофункціональний спортивний комплекс у м. Умань;
центр Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»;
спортивно-оздоровчий комплекс «Н2О-Махі» в м. Тростянець;
палац спорту у м. Хмельницький;
палац спорту в м. Тернопіль.

Нагадаємо, що весною цього року було розподілено субвенцію у розмірі 800 млн грн серед 11 областей на розвиток спортивної інфраструктури. 5 об’єктів будуть введені в експлуатацію цьогоріч. Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менш ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.033 секунди