Автор: Одеська міськрада
Дата: 28/01/22 13:11
 
Г. Труханов (Фото: Одеська міськрада)
Замовником проєктування та виконання робіт з будівництва спортивного комплексу в пров. Академіка Векслера, Миколаївській дорозі та вул. Лузанівській в Одесі призначено Управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Відповідний проєкт рішення одноголосно схвалили члени Виконавчого комітету Одеської міської ради на заседанні 27 січня 2022 року.
«Будівництво Льодової арени передбачено на пустирі в Лузанівці. Колись місто спільно з інвестором хотіло збудувати там концертно-виставковий комплекс. Але інвестор відмовився, вважаючи такий проєкт витратним. Сьогодні планується побудувати на цьому місці Льодову арену стандартного розміру, де можна буде організовувати змагання з хокею та фігурного катання, з трибунами для глядачів та роздягальнями. Цей проєкт ми плануємо реалізувати за підтримки держави. Я думаю, що для Суворовського району та міста загалом це буде гарний спортивний об'єкт», - прокоментував ухвалений проєкт рішення мер Одеси Геннадій Труханов.
Планується, що будівля Льодової арени буде двоповерховою, з хокейними майданчиками та трибунами для глядачів на 450 місць. Сьогодні проводяться передпроєктні дослідження.

Відео (з часу 46:39)


Джерело: Офіційний сайт міста Одеса  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди