Автор: Prozorro
Дата: 09/08/22 07:34
 
Учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (Фото: Обозреватель)
Комунальний позашкільний навчальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме оренди льодового поля на період до завершення 2022 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 2 млн. 500 тис. 400 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславської міської територіальної громади, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять, зазначеним критеріям відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй», єдиної спортивної споруди на території Богуславської міської територіальної громади, де можливо здійснювати тренування з зимових видів спорту на льоду. Дане підтверджується листами Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 03-05/170 від 24.06.2022 та Обухівської районної військової (державної) адміністрації № 60/07-20/1549 від 20.07.2022, в яких зазначено, що Універсальний навчально–тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславської міської територіальної громади, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.
Зазначимо, що минулого року КЗ КПНЗ КОР КОК ДЮСШ двічі закупала лід у ТОВ «Лото-Інвест»: у січні 395 год. 37,5 хв. за 712 тис. 500 грн. та у червні 1165 год. 25 хв. за 2 млн. 98 тис. грн. Таким чином у обох випадках вартість години становила 1800 грн.
Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Лото-Інвест» було зареєстровано у серпні 2013 року. Станом на 2020 рік статутний фонд товариства становив 18 млн. 500 тис. грн. Співзасновниками ТОВ «Лото-Інвест» були Сизенко Юрій Павлович з часткою внеску до статутного фонду 1 (одна) грн. та Товариство з обмеженою відповідальністю «М.С.Л.» з часткою 18 млн. 499 тис. 999 грн.. Кінцевими бенефіціарними власниками вказані громадянин Кіпру Маркос Шіапаніс та громадяни України Кухар Ярослав Васильович, Ложенко Тарас Георгіович та Полосенко Олена Георгіївна.

Джерело: Prozorro 
Теги: богуслав 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди