Автор: Prozorro
Дата: 06/10/22 07:25
 
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг оренди льодового поля та послуг оренди спортивного залу та прилеглих приміщень. Переможцем по обох закупівлях визначено Товариство з обмеженою відповдальністю «Льодова арена на ВДНГ» Зокрема, по першій закупівлі з надання 718 годин льодового поля вони отримають 2 млн. 986 тис. 880 грн. (тобто 4 160 грн./год.), у той час як по оренді 200 годин спортзалу 100 тис. грн. (500 грн./год.)
Слід зазначити що інших бажаючих прийняти участь у ціх закупівлях не виявилось. За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань співзасновниками ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» є Бурмака Вікторія Петрівна з внеском до статутного капіталу 8 тис. грн. та Остапченко Олена Анатоліївна з внеском 2 тис. грн. Директором підприємства є Фам Вероніка В'ячеславівна. Нагадаємо, що тільки за період з липня по грудень минулого року ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» отримало від комунальних спортивних шкіл м.Києва більше 7,5 млн. грн.
Додамо до цього що ще за однією закупівлею, яку проводидила ДЮСШ з хокею «Сокіл», за предметом: «Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд (послуги льодового поля для проведення навчально-тренувальних зборів для вихованців ДЮСШ, затверджених календарним планом на 2022 рік)» на суму 2 млн. 640 тис. грн. торги не відбулись через відсутність пропозицій.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди