Автор: Газета по-львівськи
Дата: 15/07/08 11:16
 
Управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради міської ради спільно з фахівцями Львівського державного університету фізичної культури напрацювало документацію необхідну для будівництва сучасних спортивних споруд, які дозволять покращити стан справ у галузі фізичного виховання, спорту і здоров’я львів’ян.
Спортивний комплекс, будівництво якого ініціював ЛДУФК і підтримало Міністерство України у справах сім’ї, молоді і спорту, складатиметься з 50-ти метрового Олімпійського басейну та Льодового палацу, що розміщуватиметься на другому поверсі.
Попередні наукові дослідження, проведені фахівцями ЛДУФК, показують, що менше 5 % школярів Львова уміють триматися на воді, а у більше ніж 70 % школярів спостерігаються різноманітні сомато-психічні захворювання, котрі можна подолати заняттям водними видами спорту.
На сьогодні в Західній Україні не має жодного 50-ти метрового басейну, що дозволив би проводити повноцінну підготовку спортсменів. Будівництво спортивного комплексу планується завершити до 2010 року, коли відзначатимуть 100-річчя українського хокею.

Джерело: Газета по-львівськи
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди