Автор: Ірпінська міськрада
Дата: 08/06/23 08:33
 
Д. Гашек в Ірпіні (Фото: Facebook)
Легендарний чеський хокеїст Домінік Гашек - великий друг України. Олімпійський чемпіон та дворазовий володар Кубка Стенлі підтримує Україну після повномасштабного вторгнення росії. Також він доносить чіткі меседжі та особливо активно виступає проти участі російських спортсменів у міжнародних змаганнях.
Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша розповів гостям про оборону Ірпеня та запросив оглянути ЖК «Ірпінські Липки», який був зруйнований під час окупації міста російськими військами.
«Якби росія не намагалася знищити нашу державу та зупинити наші плани - у них нічого не вийде! Перемога буде за нами!»,- прокоментував керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша.
«Дуже хочу, щоб після закінчення війни у цих містах, назви яких нині на устах в усього світу, з’явилися хокейні ковзанки, щоб діти мали змогу займатися нашим видом спорту. Обіцяю приїжджати на відкриття арен і всіляко вас підтримувати», - сказав під час візиту легендарний гість.
Найдушевнішою і найемоційнішою частиною візиту стало відвідання Домінатором тренування за участю вихованців «Сокола» і «Краматорська» на ковзанці Виставкового центру.
«Діти, це дуже класно, що в такий непростий для вашої країни час ви маєте змогу грати в хокей і підтримувати здоровий образ життя. Будьте старанними і все у вас вийде!», - звернувся зірковий воротар до юних гравців.

Джерела: Ірпінськa міська рада / Укрінформ 
Теги: ірпінь,  гашек 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди