Автор: Портал Чернигова
Дата: 18/08/23 13:25
 
А. Шемець (Фото: Чернігівська ОДА)
Тридцять дві перемоги на міжнародних змаганнях, а загалом - понад чотириста медалей здобули чернігівські спортсмени лише за перше півріччя 2023 року, повідомив керівник обласного департаменту сім'ї, молоді та спорту Андрій Шемець. Також він розповів про плани відбудови пошкоджених війною об'єктів спортивної інфраструктури і будівництва нового Палацу спорту.

- На даний час 256 чернігівських спортсменів знаходяться в складі Національних збірних команд, 3 кандидати на участь в Олімпійських іграх-2024 в Парижі (стрільчиня Костевич Олена, важкоатлетка Кисіль Валентина і стрілець з луку Криворучко Олександр)
- За перше півріччя наші спортсмени здобули 427 медалей різного рівня, з них 32 - на європейських та міжнародних змаганнях. Було здобуто звання 7 майстрів спорту (2 з неолімпійських видів спорту, 4 - з олімпійських) і підготовлено 400 кандидатів у майстри спорту України,
- зазначив Шемець.

- В цьому році Міністерство молоді та спорту виділяє кошти, перший транш - держпідприємства стадіону, на виготовлення кошторисно-проєктної документації. Спілкуючись з міністерством і керівником стадіону ми визначили, що це буде мультифункціональний стадіон, будемо облаштовувати під трибунами критий легкоатлетичний манеж, також будемо його максимально заповнювати мультифункціональними залами.

- Також в цьому році подані документи на реконструкцію і відновлення Чернігівської КДЮСШ. Ми хочемо її повністю спільно з Управлінням освіти та Військовою адміністрацією модернізувати, розширити, створити поруч укриття.


- В найближчих перспективах цього року - виготовлення кошторисно-проєктної документації і будівництва, мабуть, вже в наступному році нашої зруйнованої лижної бази. На ній також буде тир, стадіон з біатлону категорії Б, який дозволить нам приймати європейські змагання, щоб ми залучили інші види спорту.

- Ми подали заявку до Міністерств інфраструктури і молоді та спорту. Буде допомога від спільного проєкту Україна-Канада від Федерації хокею, яка до війни планувала побудувати у нас льодову арену біля НУ "Чернігівська політехніка". Але враховуючи що в нас база зруйнована ми потребуємо мультифункціонального палацу спорту, комплексу. Тому ми порадившись з головою, порадившись з спортивною громадскістю, порадившись з представниками Федерації хокею вийшли на те, що будемо будувати там палац спорту. Там буде й плавальний басейн. Басейн буде 25-метровий та розминочний басейн, і буде мультифункціональний тренувальний зал для силових і ігрових видів спорту, який буде трансформуватися під волейбол, гандбол, теніс, баскетбол. Голова Чернігівської адміністрації вже підписав листи. Маємо надію, що наша область є пріоритетною у відновленні інфраструктури, як критичної, так і спортивної,
- зазначив Шемець..

Шемець повідомив, що під час повномасштабного вторгнення постраждали 12 об'єктів спортивної інфраструктури, деякі з них вже відновлені. Але основний комплекс зруйнованих споруд знаходиться у Чернігові.

Нагадаємо, що до повномасштабного вторгнення у планах було побудувати Палац спорту у Чернігові, по вул. Пушкіна, неподалік Мар’їного гаю на земельній ділянці більше 1,5 га, для чого проводили перемовини з ГУНП щодо переносу кінологічного центру. Але згодом компетенцію побудувати цей об'єкт передали від мерії - Чернігівській облдержадміністрації. Область мала компенсувати місту приблизно 11,5 млн гривень за розроблене проєктування як самого Палацу спорту, так і реконструкції мереж до нього.

Портал Чернигова, 12.08.2023

Відео по темі (з часу 08:00):
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди