Автор: Верховна Рада
Дата: 13/09/23 08:24
 
Зустріч Г.М. Міллера у Мінмолодьспорту (Фото: Мінмолодьспорт)
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко вручив Почесну грамоту Верховної Ради України провідному репортеру спортивної кабельної мережі Bell Media TSN (Канада) Гордону Метью Міллеру за особистий вагомий внесок у розвиток українського хокею, зміцнення міжнародного авторитету України, активну діяльність щодо забезпечення надання дієвої допомоги Україні в умовах російської збройної агресії.
Перший заступник Голови Верховної Ради України висловив вдячність Канаді за підтримку, зокрема, за організаційну та волонтерську допомогу. Також Олександр Корнієнко наголосив, що сьогодні українські хокеїсти боронять Україну на Сході країни.
«Вдячні, що в ці непрості дні у нас є справжні друзі, серед яких світова хокейна спільнота, яка допомагає нашій країні. rосія зірвала наші плани щодо розбудови льодових арен, але віримо, що в переможній Україні буде місце і хокею, і його розвитку», — наголосив Перший віцеспікер, зауваживши, що завдяки активній участі Гордона Метью Міллера є успішні результати роботи Фонду «Українська хокейна мрія» та відбулося благодійне турне студентської збірної команди України із хокею із шайбою під назвою Hockey Can`t Stop.
«Я бачу сильну, незалежну й вільну країну. У вільній і незалежній країні, впевнений, зможу залишитися», — зауважив, Гордон Метью Міллер, подякувавши за запрошення приїхати в Україну. Він також повідомив, що під час благодійного турне учасники поширювали інформацію щодо ситуації в Україні й збирали кошти.
Зі свого боку, Тимчасово повірена у справах Канади в Україні Наталка Цмоць зауважила, що хокей є дуже важливим видом спорту у Канаді: «Він виховує покоління дітей, хлопчиків і дівчаток, які із раннього віку вчаться дотримуватися правил і працювати разом».

Джерело: Верховна Рада України 
Теги: фху,  брезвін
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди