Автор: Вʼячеслав Гусаков
Дата: 05/10/23 08:16
 
КП «Обласний центр хокею» ХОР
Чотирнадцять закупівель на загальну суму в 1 млн. 68 тис. 753 грн, виплачених з місцевого бюджету Херсонської області, проведені для потреб КП Обласний центр хокею Херсонської обласної ради.

Відповідна інформація розміщена на порталі Прозорро.

Усі оголошення про закупівлі розміщені 25 і 26 вересня. Придбані хокейний одяг, захисне спорядження, леза для ковзанів, хокейні, рукавиці шоломи і візори до них. Також оплачувалися з бюджету організація спортивних змагань, харчування їх учасників, транспортні послуги.

Проведені вісім закупівель хокейного одягу та іншого спорядження і шість закупівель різного роду послуг, пов’язаних з проведеннями спортивних змагань. На одяг та спорядження витрачені 616 тис. 75 грн, на послуги – 452 тис. 678 грн.

Майже усі закупівлі проводилися у ФОПів, лідером серед яких став киянин Станіслав Верников. У нього на загальну суму в 361,6 тис. грн купили:

22 шоломи Bauer 4500;
22 візори до шоломів;
12 хокейних захисних шортів;
20 рукавиць SherWood T90;
20 захисних нагрудників.

У ще одного столичного ФОПа, Андрія Ішенко куплені на загальну суму в 254 тис. 475 грн:

13 наколінників і стільки ж захистів ліктів;
25 комплектів ігрової хокейної форми;
22 леза для ковзанів.

Транспортні послуги надали хокеїстам ФОПи Лілія Бучак з Івано-Франківська, якій заплатили 60 тис. грн, та Петро Базюк, зареєстрований в селі Бережниця Калуського району Івано-Франківської області, він отримав за послуги 72 тис. грн.

Івано-Франківське обласне комунальне підприємство «Льодова арена імені Степана Бандери» отримало 72 тис. грн за послуги з організації спортивних змагань.

Зареєстроване в місті Кремечук Польавської області ТОВ «Укрпродторгсервіс» отримало 50 тис грн за послуги з тимчасового розміщення в готелях, за такі ж послуги отримав 99 440 грн ФОП з міста Калуша Олександр Гунько.

Зареєстрована також в місті Калуші ФОП Тетяна Грицюк отримала 99 тис. 238 грн за послуги з організації харчування учасників спортивних змагань.

По жодній з цих закупівель немає оприлюднених договорів. Але всюди вказаний статус «Завершена» і ніде немає інформації про скасування закупівлі.

В усіх цих закупівлях уповноваженою особою вказаний Ігор Терьоменко. Ця людина , яка за нашими даними була замішана в багатьох корупційних скандалах, звільнилася з КП ще в листопаді 2021 року. Але, як бачимо, «розпильщик» хокейних грошей, якого на цю посаду привів Владислав Мангер, повернувся.

Нагадаємо, КП Обласний центр хокею Херсонської обласної ради також оголосив тендер на придбання 295 ключок з очікуваною вартістю у 1 755 250 гривень.

Також нагадаємо, що у грудні 2021 року МОСТ писав, що згідно аудиторського висновку, за 30 місяців лише за кошти обласного бюджету КП Обласний центр хокею закупив щонайменше 467 ключок на суму 2,5 млн. гривень, тобто по 16 ключок на кожного з 30 гравців команди.

Але, за два тижні після виходу тієї публікації, новий директор клубу Микита Васильєв придбав ще 187 ключок, заплативши за них 851 282,20 грн. Тоді цю закупівлю обговорювали на депутатських комісіях, але захищати Васильєва визвався депутат від Слуги народу Юрій Ковальов, який тепер є «депутатом» окупаційної Херсонської обласної думи від «Єдиної Росії».

Вʼячеслав Гусаков (Мост, 27.09.2023) 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди