Автор: Христина Жиренко
Дата: 29/03/24 11:10
 
М. Васильєв та О. Прокудін (Фото з соцмереж)
Прокудін: «Ситуація з фінансуванням «Дніпра» дуже складна»

Ситуація з фінансуванням хокейного клубу «Дніпро» (Херсон) є складною, але мова не йде припинення його діяльності. Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін в інтерв'ю «Главкому».

«Ми вишукуємо можливість фінансувати клуб із бюджету області. До повномасштабної війни фінансування було 40 млн грн на рік. У 2022 році 8 мільйонів, у цьому сезоні також було витрачено 8 млн грн. У наступному сезоні не вийде таку суму виділити. Але ми фінансуємо зарплати гравцями і деякі тренувальні збори перед сезоном. Хокеїсти отримують мінімальну зарплату – по 7100 грн. У свою чергу сам клуб працює зі спонсорами і вже зі спонсорських коштів купляє собі амуніцію і додають хокеїстам до зарплати. То ж загальний бюджет в клубу має бути 12-13 млн грн», – заявив Прокудін.

Він також наголосив, що «Дніпро» наразі є єдиним професійним спортивним клубом з Херсонської області, який бере участь у всеукраїнських змаганнях.

«Зараз немає гандбольної «Дніпрянки», немає футзального клубу, як було раніше. Тому навіть думки в нас немає, щоби припинити діяльність «Дніпра», – зазначив очільник Херсонської обласної військової адміністрації.

Окремо Прокудін розповів, як зменшення фінансування позначиться на боєздатності «Дніпра».

«Ми розуміємо, що провідні гравці, якщо погіршуватимуться умови, не затримуватимуться у команді. У команді є чотири хокеїсти, які викликаються до збірної України. Намагатимемося цим провідним гравцям давати спортивні стипендії, тому ж нашому воротарю збірної Едуарду Захарченку. Ми з вами під час розмови згадували пана Касьянова. У нього у Швейцарії є знайомий президент одного з хокейних клубів. Зараз він намагається домовитися, щоби наша команда змогла у цій країні провести передсезонний тренувальний збір», – заявив Прокудін

Він також розповів, чому команда в цьому сезоні грала в Одесі.

«В Одесі тому, що для «Дніпра» користування Палацом спорту було безплатним. Про це домовився з очільником області Олегом Кіпером. Це лід і роздягальні. Все інше обладнання ми самі з Херсона перевезли. Намагаємося домовитися, щоби і на наступний сезон користування було безплатним. «Дніпро» міг би вже і гроші заробляти на матчах, але зараз в Одесі немає умов, щоби вболівальників на трибуни пускати. Небезпечно через регулярні обстріли. Але в Одесі тисяч 30 херсонців зараз живуть, переселенці. Тому якби було можна, підтримка на трибунах була б забезпечена», – зазначив очільник Херсонської обласної військової адміністрації.

Михайло Глуховський («Главком», 28.03.2024)
Теги: херсон,  одеса 
1.   Ilya   29/03/24 11:19    

Неужели со мной никто не согласен, что во время войны нужно закрыть финансирование этой богадельни? Вместо того чтобы идти воевать они ни кому не нужными инвалидами прикидываются? Да еще намереваются увеличить их финансирование. Правда я их удивлю, но у них никогда не было финансирование 40 млн.. Бюджет светится со всех сторон, у них максимум и до 20 не доходил! квітень-грудень 2018 р. - 8,5 млн. січень-червень 2019 р. - 7,8 млн. липень-грудень 2019 р. - 8,6 млн. січень-червень 2020 р. - 11,3 млн. липень-грудень 2020 р. - 8,1 млн. березень-червень 2021 р. - 3,7 млн. жовтень-грудень 2021 р. - 2,5 млн.


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди