Автор: Львівська облрада
Дата: 08/10/08 16:36
 
Відбулося засідання постійної комісії Львівської обласної ради з питань молоді та спорту. На ньому були присутні начальник управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА Юрій Майборода, начальник служби у справах неповнолітніх ЛОДА Володимир Лис, голова Федерації хокею Львівщини Олексій Козачук, заступник голови Федерації хокею Львівщини Михайло Чіканцев.
На засіданні начальники профільних управлінь ЛОДА прозвітували про використання коштів обласного бюджету за 9 місяців цього року. В основному, як зазначили доповідачі Володимир Лис та Юрій Майборода, практично всі кошти освоюються відповідно до планів.
Далі представники Федерації хокею Львівщини повідомили про хід виконання Державної програми "Хокей України". Відповідно до цієї програми, із державного бюджету буде виділено 15 млн. грн. на спорудження у Львові спортивного майданчика із штучним льодовим покриттям. Зараз Федерація хокею Львівщини веде роботу із Львівською міською радою щодо пошуку земельної ділянки під будівництво.
Члени комісії розглянули звернення Львівської залізниці про підтримку у фінансуванні дитячо-юнацької спортивної школи залізниці, де є відділення хокею. Депутати погодилися при уточненні бюджету області підтримати підготовку юних хокеїстів.

Джерело: Львівська обласна рада
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.041 секунди