Автор: Громадське радіо
Дата: 18/12/02 14:53
 
Молодіжна збірна України з хокею розпочала підготовку до молодіжного чемпіонату світу серед команд першого дивізіону (U-20), який відбудеться з 27-го грудня цього року по 3-є січня наступного у колишній столиці Казахстану - Алма-Ати. Крім господарів майданчику суперниками української молодіжки будуть збірні Італії, Франції, Хорватії і Японії. У вищий дивізіон потрапляє тільки переможець турніру.
За словами головного тренера нашої молодіжної збірної - Сергія Лубніна, перед ним і його підопічними, керівництво Федерації хокею України, поставило завдання мінімум - не вилетіти до нижчого дивізіону, а максимум – вибороти путівку у Вищий. Але виконати задачу максимум буде досить проблематично.
Крім того, не всі кандидати в збірну, на яких розраховував тренерський штаб, прибув до табору команди. Це, насамперед, син головного тренера національної збірної – Анатолій Богданов-молодьший, який грає у Фінляндії, та виступаючий в Угорщині Артем Васюнін. Крім того, Федерація хокею України не змогла оплатити прибуття на збір, кандидатам у збірну України, що виступають у Росії. Тому ставка насамперед буде робитися на хокеїстів виступаючих за ХК "Київ".
Крім того, Сергій Лубнін сказав, що він практично нічого не знає про суперників його команди: "Федерація мені такі відрядження не оплачує, а за власною ініціативою і за особисті засоби їздити я не можу".
Нагадаємо, що на минулому чемпіонаті світу в першому дивізіоні, який проходив у Німеччині, діями збірної України керував Олександр Куликов. Під його керівництвом наша команда зайняла четверте місце.

Источник: Громадське радіо
Теги: u-20,  лубнін,  фху
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди