Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 28/10/08 17:15
 
Засідання Оргкомітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею (Фото: Урядовий портал)
28 жовтня у Києві відбулось перше засідання Організаційного комітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою.
Голова Оргкомітету, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив, що сьогодні, за два роки до 100-річного ювілею вітчизняного хокею цей вид спорту в Україні отримує нового розвитку.
«В Україні діє державна програма «Хокей України», в рамках якої в цьому році у Донецьку вже збудовано льодовий палац і до кінця року з’являться ще три в Харкові, Херсоні та Калуші Івано-Франківської області, – зазначив Міністр, – завершено роботи по підготовці, погодженню проектів, виділенню землі для будівництва ще 12 льодових палаців, які ми плануємо ввести в експлуатацію до кінця 2009 року».
Юрій Павленко відзначив, що також досить активно останні роки приватний бізнес долучається до зведення льодових катків і фахівцям Міністерства та Федерації хокею України все частіше вдається переконувати інвесторів зводити катки спортивних розмірів, що дозволяє потім використовувати ці об’єкти для підготовки спортсменів. Завдяки цим та іншим крокам інтерес до хокею серед українців відновлюється, нові діти приходять до секцій, дитячо-юнацьких шкіл та клубів.
Міністр висловив сподівання, що при збереженні сьогоднішньої динаміки розвитку хокею, Україна зможе претендувати на право проведення чемпіонату світу з хокею у 2014 році.
«Хоча звичайно, найбільша наша мрія, щоб українська національна збірна повернулась до еліти світового хокею, а також брала б участь у Олімпійських іграх», – наголосив Юрій Павленко.
Присутній на засіданні Генеральний секретар Міжнародної федерації хокею Хорст Ліхтнер, який був членом Оргкомітету по організації святкування 100-річного ювілею хокею у світі запропонував декілька слушних ідей до плану проведення.
Водночас пан Ліхтнер наголосив, що Україна має ефективно використати появу нових льодових палаців для розвитку дитячо-юнацького спорту, оскільки саме він формує базис, основу розвитку виду спорту.
Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін поінформував присутніх, що існує повна підтримка і розуміння необхідності розвитку дитячо-юнацького спорту, зокрема хокею з боку всіх політичних сил, тому є впевненість в тому, що хокей отримуватиме належну підтримку від держави й надалі.
Віце-президент Федерації хокею України, секретар Оргкомітету Євгеній Імас додав, що Федерацією розпочато створення «бібліотечки хокею». Вже видано 4 з 10 запланованих книг. Це книга для юних хокеїстів, книга для кваліфікованих гравців, підручник для хокейних воротарів та збірник нормативно-правових актів галузі. Зазначені книги будуть безкоштовно розповсюджуватись по навчальним закладам, серед тренерів, фахівців.
«Федерація ставить завдання підвищити методологічні підходи з підготовки хокеїстів, забезпечити фаховість роботи спеціалістів», – підкреслив Євгеній Імас.
Учасники засідання висловили впевненість в тому, що у 2010 році Україна святкуватиме 100-річчя хокею вже у статусі потужної хокейної держави.
Також під час засідання вперше було представлено широкому загалу хокейний Кубок, який за результатами сезону 2008/2009 отримає найсильніша команда вищого дивізіону чемпіонату України.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту

Відео по темі:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди