Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 30/12/08 13:15
 
Прес-конференція Ю. Павленка (Фото: Обоз)
Під час прес-конференції в редакції інтернет-видання "Обоз.ua" Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко заявив: "Попри кризу, у 2009 році продовжиться реалізація державної програми "Хокей України".
"Я впевнений, що наступного року, більшість із дванадцяти запланованих у рамках реалізації Програми льодових Палаців спорту будуть побудовані і відкриті для відвідувачів. Цьогоріч ми планували завершити будівництво чотирьох палаців. Станом на сьогоднішній день три з них готові повністю. Вже приймають відвідувачів херсонський та донецький льодові Палаци спорту. 5 січня 2009 року відбудеться урочиста церемонія відкриття льодового Палацу спорту у м. Калуш Івано-Франківської області", - зазначив Міністр.
За словами Юрія Павленка, через неузгоджену позицію місцевих органів влади, на півроку зупинилися роботи з будівництва льодового Палацу спорту у Харкові, що зірвало плани введення в експлуатацію цього четвертого об'єкту.
"Тиждень тому, я провів робочу нараду із представниками обласної та міської влади Харківщини. Як результат, вже досягнуто домовленості про відновлення будівельних робіт і визначено дату офіційного відкриття спортивного об’єкту – 20 березня 2009 року", - повідомив Юрій Павленко.
Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту розповів, що наступного року заплановано відкрити льодові Палаци спорту в Сумах, Борисполі, Дніпродзержинську, Києві, Одесі, Черкасах, Горлівці, Маріуполі, Львові, Донецьку, Мукачево, Алчевську.
Він зазначив, що з цього списку довелося викреслити Дніпропетровськ та Миколаїв, бо місцеві органи влади, не дивлячись на попередні запевняння, сьогодні не здійснили всіх необхідних заходів для початку будівельних робіт.
"Побудова у містах країни льодових Палаців спорту дозволить вивести на новий рівень підготовку не лише хокеїстів, але і спортсменів з фігурного катання, та багатьох інших зимових видів спорту",- наголосив Юрій Павленко.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди