Автор: ФХУ
Дата: 05/01/09 15:27
 
Відкриття Льодового палацу у Калуші (Фото: ФХУ)
5 січня 2009 року у м. Калуш Івано-Франківської області урочисто відкрито льодовий Палац спорту. У заході взяли участь: Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Гладій, Калуcький міський голова Ігор Насалик. Це третя сучасна льодова арена в Україні, яку відкрили в межах реалізації Державної цільової соціальної програми „Хокей України”. Перші дві цього року з’явились у Донецьку та Херсоні.

Нова арена, яка отримала назву ім. Степана Бандери, 100-річний ювілей від дня народження якого мешканці Калуша відзначали кілька днів тому, розташована практично у центрі міста, в парковій зоні. Поруч з ареною знаходиться новий відкритий амфітеатр.

Найближчим часом у Калуші з’явиться дитячо-юнацька спортивна школа з хокею та фігурного катання, в якій зможуть займатись понад 300 дітей. Окрім цього, міський голова Ігор Насалик заявив, що „у випадку заявки місцевої команди „Олімпія” на наступний чемпіонат України з хокею, в місцевому бюджеті будуть виділені кошти для фінансування команди”.

Це й не дивно, адже місцева „Олімпія” у 2002 році стала першим клубом, що представляв Прикарпаття у турнірах західноукраїнської аматорської ліги.

Ю. Павленко нагороджує Д. Христича (Фото: ФХУ)
„Сьогодні, на початку 2009 року, ми є свідками справді історичної події – продовження реалізації державної програми „Хокей України”, у відповідності до якої передбачено будівництво льодових палаців у всіх областях України, – зазначив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко. – Загальна кількість палаців, передбачених програмою, - 60. Сьогодні ми присутні на відкритті третьої льодової арени. Перший було відкрито у Донецьку, другий – у Херсоні, третій – сьогодні відкривається у Калуші і четвертий передбачається відкриття 20 березня у Харкові. Це перші 4 палаци першого етапу будівництва. 2008 року розпочалась реалізація другого етапу реалізації програми. На цей момент закуплено обладнання та виділені земельні ділянки під будівництво ще 12 подібних льодових арен. Ми плануємо, що до кінця цього року буде відкрито як мінімум 13 льодових палаців в України”.
Також у рамках відкриття льодової арени Юрій Павленко нагородив активістів, гравців та фахівців українського хокею, згідно з Указом Президента України від 24 грудня 2008 року.

Завершив урочисту церемонію товариський матч "Ватра" - "Сокіл" (Фото: ФХУ)
Планами на майбутнє поділився Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін: „Сьогодні ми відкрили третю льодову арену у рамках реалізації державної цільової соціальної програми „Хокей України”. Але попереду у нас дуже багато роботи. За 2009 рік ми маємо встигнути побудувати 12 нових арен. Ми вже маємо досвід вирішення ряду бюрократичних питань, пов’язаних з будівництвом, і тому я вірю, що до кінця року Суми, Мукачеве, Київ, Одеса, Львів, Дніпродзержинськ та інші міста отримають нові льодові арени”.
Завершив урочисту церемонію товариський матч у форматі два періоди по 15 хвилин між командою „Ватра” (Івано-Франківськ) та ветеранами київського „Сокола”, серед яких слід відзначити Юрія Гунька, Віталія Литвиненка, Олександра Годинюка, Дмитра Христича, Анатолія Степанищева та Ігоря Карпенка. Перемога у матчі дісталася більш досвідченим киянам – 11:2. Після матчу гравці обох команд розважали публіку, демонструючи своє вміння пробивати булліти.

ФХУ, 05.01.2009
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди