Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 06/01/09 15:31
 
Ю. Павленко в Калуші роздавав державні нагороди (Фото: ФХУ)
Під час відкриття льодового Палацу спорту у Калуші Юрій Павленко висловив сподівання, що національна збірна України з хокею стане переможницею Олімпійського кваліфікаційного турніру.
"Ми віримо в те, що у лютому цього року наша національна збірна з хокею успішно пройде відбірковий етап і здобуде ліцензію на зимові Олімпійські ігри у Ванкувері", – зазначив Міністр.
Олімпійський кваліфікаційний турнір проходитиме з 5 по 8 лютого у Ризі (Латвія). Національна збірна України з хокею змагатиметься з командами Угорщини, Латвії та Італії. Команда-переможниця турніру отримає можливість взяти участь у ХХІ зимових Олімпійських іграх.
Нагадаємо, що ці змагання проходитимуть з 12 по 28 лютого 2010 року у Канаді. За результатами участі українських спортсменів у XX зимових Олімпійських іграх 2006 року в Турині (Італія) визначено п'ять пріоритетних видів спорту: біатлон, фігурне катання, фристайл, лижні гонки і санний спорт.
Наказом Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка від 24 грудня 2008 року затверджено список зі 140 спортсменів-кандидатів на участь у ХХІ зимових Олімпійських іграх 2010 року та визначено перелік спортивних баз, на яких проводитиметься підготовка олімпійців.
Під час перебування у Калуші Юрій Павленко також повідомив, що триває реалізація державної програми „Хокей України”, в межах якої продовжуюється будівництво спортивних споруд зі штучним льодом.
"У Калуші ми відкриваємо третю льодову арену. Першу було споруджено у Донецьку, другу – у Херсоні, четверту передбачається відкрити 20 березня цього року у Харкові. Ці чотири Палаци спорту збудовані на першому етапі реалізації програми "Хокей України". Цього року розпочався другий її етап. На цей момент закуплено обладнання та виділені земельні ділянки під будівництво ще дванадцяти подібних льодових арен. Ми плануємо, що до кінця цього року в Україні буде відкрито як мінімум дванадцять льодових Палаців. При кожному з них передбачається створення дитячо-юнацьких спортивних шкіл з хокею та фігурного катання", – поінформував Юрій Павленко.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди